E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Vol05072022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 №73, Комісією відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо оцінки відповідності критеріям репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про відповідність критеріям репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на територіальному рівні.
04 липня, під час робочої зустрічі, начальник Відділення В. Демидюк вручив голові профспілки О. Ковальчук Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.