E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 №73, Комісією відділення НСПП в Львівській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України на територіальному рівні.
11 травня, під час робочої зустрічі, заступник начальника Відділення Н. Карвацька вручила заступнику голови профспілки Г. Долішній Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.