E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
VOL11052022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників культури України.
За результатами аналізу документів, поданих до Відділення, Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників культури України на територіальному рівні.
11 травня під час робочої зустрічі начальник Відділення В. Демидюк, на підставі прийнятого рішення, вручив голові профспілки Ю. Карвіну Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників культури України для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.