E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KYI10052022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Київського міського об'єднання Конфедерації Вільних профспілок України на територіальному рівні.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Київського міського об'єднання Конфедерації Вільних профспілок України для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
10 травня під час робочої зустрічі фахівець Відділення Р. Швець вручила голові профспілки П. Тулею Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Київського міського об'єднання Конфедерації Вільних профспілок України.