E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
VOL05052022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП у Волинській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України.
За результатами проведеного аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України на територіальному рівні.
04 травня, під час робочої зустрічі, начальник Відділення В. Демидюк вручив представнику профспілки Е. Матвійчук Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.