E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ZAK04052022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці на територіальному рівні.
На підставі аналізу поданих до Відділення документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці.
04 травня, під час робочої зустрічі, начальник Відділення І. Палко вручив голові профспілки Я. Афтанасу Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.