E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
ZAK03052022Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні", Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок і організацій роботодавців здійснено заходи щодо підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу на територіальному рівні.
За результатом аналізу поданих документів Комісією підготовлено висновок про підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
02 травня відбулась робоча зустріч у начальника Відділення І. Палка з головою Закарпатської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Г. Кулик, під час якої вручено Свідоцтво про підтвердження репрезентативності Закарпатської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу на територіальному рівні.