E-MAIL РОЗСИЛКА



Joomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

В. Мирошниченко, заступник начальника відділення НСПП в Херсонській області

Herson28042017Усунення негативного чинника дестабілізації стану соціально-трудових відносин – заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ та організацій Херсонської області є основним завданням виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування. Зазначене питання є постійним предметом розгляду на засіданнях комісій з питань контролю за станом погашення заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення) виконкомах Херсонської міської ради та районних у м. Херсоні рад.

У квітні 2017 року начальник відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В.В. Бойко, яка є членом комісій при виконавчому комітеті Херсонської міської ради, виконавчих комітетах Суворовської, Дніпровської та Корабельної районних у м. Херсоні рад, та заступник начальника відділення В.Ю. Мирошниченко взяли участь у 4 засіданнях зазначених робочих органів.

На засідання комісії було запрошено керівників 4 підприємств, на яких станом на 01.04.2017 допущено виникнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 200,7 тис. грн., керівників 28 підприємств на яких допущено виникнення заборгованості з ЄСВ та платежів до ПФУ на загальну суму 166,4 тис грн. та керівників 13 підприємств, на яких заробітна плата виплачується у розмірі меншому за мінімальний.

Керівники зазначених підприємств, установ та організацій надали пояснення щодо причин виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до ПФУ, недотримання законодавства про працю та заходів, які планується вжити для усунення порушень прав найманих працівників та вимог чинного законодавства.

Результатом спільної роботи членів комісій стало погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на дев’яти підприємствах на загальну суму 63,3 тис. грн.

Начальник Відділення В.В. Бойко зазначила, що погашення заборгованості із заробітної плати та її своєчасна виплата на економічно активних підприємствах забезпечить зняття соціальної напруги в трудових колективах і поінформувала членів комісії про заходи, які в межах повноважень вживаються Відділенням з метою вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та запобігання їх виникненню.