E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

Б. Старунчак, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

25 квітня 2017 року у приміщенні Закарпатської обласної держадміністрації відбулось чергове засідання Закарпатської обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу (далі – Комісія). У роботі Комісії взяв участь провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) В. Пазяк.

Проводив засідання заступник директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА В. Мацола. На порядку денному – питання погашення заборгованості на окремих підприємствах, в установах, організаціях міст та районів області.

Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам в області складає близько 4 млн. грн., з яких 64% – на підприємствах державної форми власності. Найбільш проблемними є Ужгородський, Мукачівський, Берегівський райони, частково Тячівський район та міста Ужгород і Чоп.

На засіданні було заслухано представників районних держадміністрацій, міських рад, які поінформували більш детально про стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у відповідних територіальних одиницях.

Зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради А. Біксей повідомив про ситуацію в Закарпатській регіональній філії ДП «Центр державного земельного кадастру» та на ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Рішенням Комісії стало проведення повного фінансового аудиту на зазначених підприємствах.

У Тячівському районі проблема стосується ДП «Виконавча дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника». Працівники Відділення провели детальне вивчення стану СТВ на підприємстві. Питання погашення заборгованості знайшло своє вирішення і найближчим часом наймані працівники отримають заборговану заробітну плату.

Що стосується інших проблемних суб’єктів господарювання області, стан СТВ яких також обговорено на засіданні Комісії, ці питання потребують вирішення на вищому рівні.

Інформація про результати засідання Комісії обговорена з працівниками Відділення та врахована в планах подальшої роботи.