E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Олена Бубнова, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Одеській області


Одеса 2.09З метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері праці, активізації взаємодії щодо поліпшення стану соціально-трудових відносин, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння своєчасному їх вирішенню, об’єктивного прогнозування виникнення розбіжностей між роботодавцями та найманими працівниками на підприємствах Одещини, 29 серпня 2014 року укладено Угоду про співпрацю між Територіальною державною інспекцією з питань праці в Одеській області та відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області.

Угоду було підписано в урочистій обстановці, в приміщенні інспекції, начальником Територіальної державної інспекції з питань праці Олександром Прокопенком та начальником Відділення Олександром Шрамковим.

Відповідно до укладеної Угоди, взаємодія Інспекції та Відділення відбуватиметься шляхом:

1. Створення на рівні області спільних робочих груп (комісій) зі складу представників Сторін для:

- підготовки комплексу спільних заходів з метою поліпшення стану соціально-трудових відносин;

- розгляду найбільш гострих або довготривалих випадків дестабілізації стану соціально-трудових відносин з метою вироблення пропозицій щодо їх справедливого вирішення;

- підготовки спільних пропозицій щодо внесення змін до законодавства в частині колективних трудових спорів (конфліктів);

- вивчення стану додержання законодавства про працю, положень колективних договорів (угод) з метою виявлення підприємств, установ, організацій, в яких є ускладнення стану соціально-трудових відносин, що можуть призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

2. Підвищення правової культури найманих працівників у питаннях колективного захисту трудових прав та інтересів шляхом проведення спільних «круглих столів», семінарів, організації правової роз’яснювальної роботи, в тому числі підготовки методичних рекомендацій, посібників, спільних роз’яснень, листів тощо.

3. Інформування громадськості про стан соціально-трудових відносин у колективах, де є ускладнення стану соціально-трудових відносин, через засоби масової інформації, в тому числі шляхом проведення спільних прес-конференцій.

Підписання даної Угоди дозволить продовжити пошук нових дієвих шляхів покращення стану соціально-трудових відносин на підприємствах Одещини, зростанню ефективності процесу взаємодії сторін соціального діалогу та досягненню позитивних результатів роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області.