E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

IMG 3255Олена Драннікова, головний спеціаліст сектора інформаційно-аналітичної роботи та прогнозування відділення НСПП в Одеській області

17 листопада 2014 року відділенням НСПП в Одеській області проведено нараду-семінар із трудовими арбітрами та незалежними посередниками НСПП. На нараду-семінар були також запрошені соціальні партнери – представники галузевих обкомів профспілок.

Відкрила захід заступник начальника відділення НСПП в Одеській області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Валентина Браславська. Вона привітала усіх присутніх зі святом, побажала їм подальших успіхів у справі забезпечення виконання завдань, що висунуті перед НСПП та зачитала поздоровлення Голови НСПП Олександра Ярославовича Окіса з нагоди 16-ї річниці з дня утворення Національної служби посередництва і примирення.

Завідувач сектора правового забезпечення Відділення Василь Нікітенко, поінформував присутніх про роботу Відділення, про заходи, які були здійснені щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та вирішення КТС(К). В своєму виступі він зупинився на сучасному стані і проблемах існуючої системи вирішення трудових спорів в Україні, ролі соціального діалогу у системі вирішення трудових спорів в Україні та окреслив коло основних проблем, які наразі потребують свого вирішення.

Під час наради-семінару також пройшло обговорення питання щодо продовження конструктивної співпраці Відділення з трудовими арбітрами, незалежними посередниками НСПП та профспілками.

В ході ділової розмови запрошені відзначили, що Службою напрацьований цінний досвід попередження та вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Вони підкреслили, що фахівці НСПП частіше представників інших державних органів спілкуються безпосередньо з найманими працівниками у трудових колективах області. Саме тому, вони як ніхто знають соціальний настрій працівників та шляхи зниження соціального напруження.

Нарада пройшла в теплій дружній обстановці.

На завершення наради-семінару заступник начальника відділення НСПП в Одеській області – завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Валентина Браславська висловила подяку арбітрам та незалежним посередникам НСПП, представникам галузевих обкомів профспілок за плідну співпрацю та закликала їх і в подальшому активно брати участь у діяльності Служби заради соціального спокою в суспільстві.