E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відділення НСПП в Дніпропетровській області

18 листопада 2014 року в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) була проведена нарада з нагоди відзначення 16-ї річниці від дня утворення Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП).

У заході взяли участь фахівці Відділення, представники Територіальної державної інспекції з питань праці у Дніпропетровській області, трудові арбітри та незалежні посередники НСПП.

Під час наради начальник Відділення І.А.Чуб проінформував присутніх про основні досягнення НСПП та Відділення за 16 років роботи. Були висвітлені дані щодо зареєстрованих та вирішених колективних трудових спорів (конфліктів), заходів, проведених Відділенням з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Також І.А.Чуб визначив перспективи в подальшій роботі Служби, зокрема, проінформував про Нову модель вирішення трудових спорів в Україні.

Заступник начальника Відділення – начальник відділу правового забезпечення В.В.Гондза звернула увагу учасників наради на результати роботи Відділення в поточному році. Окремим питанням було розглянуто позитивний досвід Відділення у вирішенні колективного трудового спору у публічному акціонерному товаристві «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Також було наголошено про проведену Відділенням роботу з оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

На завершення наради представники позаштатних інституцій відзначили вагомий внесок НСПП у досягненні соціальної стабільності в країні та висловили свої думки з приводу шляхів вдосконалення окремих напрямів діяльності НСПП.

Також можна відзначити, що 12 листопада 2014 року представники Відділення на запрошення профактиву публічного акціонерного товариства «ДТЕК «Павлоградвугілля» виступили в Зональному учбово-методичному центрі профспілок з двома лекціями щодо окремих питань трудового законодавства, в тому числі, порядку вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), з висвітленням здобутків НСПП та результатів діяльності Відділення за 16 років.

Відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області й надалі продовжуватиме розпочату роботу з надією на плідну співпрацю зі сторонами соціального діалогу, спрямовану на поліпшення соціально-трудових відносин у трудових колективах підприємств, установ та організацій Дніпропетровської області.