E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

IMG 20141205 125922Сектор правового забезпечення відділення НСПП в Миколаївській області

05 грудня 2014 року в приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївською обласною радою профспілок з нагоди відзначення Всеукраїнського тижня права відбулось двадцять восьме засідання Громадського університету правових знань з профспілковим активом області, позаштатними інституціями Національної служби посередництва і примирення та працівниками Відділення на тему "Органи державної влади, органи місцевого самоврядування в Україні. Сучасний стан та перспективи розвитку".

Засідання Громадського університету розпочалось вступним словом начальника відділення НСПП в Миколаївській області Оксани Євченко, яка зазначила, що в Україні відбувається реформа органів державної влади та місцевого самоврядування, головними завданнями якої є забезпечення доступності та якості публічних послуг, досягнення оптимального розподілу повноважень між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, створення належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для забезпечення виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень.

Національна служба посередництва і примирення як державний орган та її відділення в областях відповідно до покладених завдань постійно взаємодіють в межах своєї компетенції з Кабінетом Міністрів України, центральними і місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. У зв’язку з цим, важливо визначити роль та місце Служби серед органів державної влади.

До слова було запрошено начальника договірно-правового відділу Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області Володимира Євченка, який розповів присутнім про сучасний стан органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні.

Володимир Євченко охарактеризував сучасну систему органів державної влади, місцевого самоврядування та їхні повноваження, а також продемонстрував еволюцію форм державного правління в сучасній Україні.

Доповідь супроводжувалася презентацією електронних слайдів та схем, які надали можливість слухачам наочно уявити структуру органів влади в Україні, систему місцевого самоврядування, структуру Миколаївської обласної державної адміністрації та структуру системи виконавчих органів Миколаївської міської ради, правильно враховувати компетенцію цих органів під час взаємодії з ними.

Після виступу всі бажаючі мали змогу поставити запитання доповідачеві та отримати вичерпні відповіді. За результатами роботи учасники засідання Громадського університету правових знань подякували організаторам за проведений захід.