E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

ha2511202324 листопада в рамках Договору про співробітництво фахівцями відділення НСПП в Харківській області проведено вебінар для аспірантів освітньої програми PhD«Економіка» Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
Начальник відділення Сергій Лайков прочитав лекцію на тему: «Соціальний діалог в умовах воєнного стану». Слухачів було ознайомлено із станом та перспективами розвитку соціального діалогу, задачами з реформування законодавства про соціальний діалог.
Після цього заступник начальника Галина Клочко виступила із лекцією на тему: «Правові засади вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Учасники вебінару ознайомилися із діяльністю НСПП, основними положеннями Законів України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», «Про соціальний діалог в Україні», прикладами із практичного досвіду відділення стосовно врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) та отримали правові знання з питань соціально-трудових відносин та колективного захисту прав найманих працівників.