E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
16 листопада  відбулась робоча зустріч керівництва відділення НСПП в місті Києві та Київській області з головою Київської обласної організації профспілки працівників культури України Тетяною Яковенко.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин у колективах закладів культури області та питання здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні Київської обласної організації профспілки працівників культури України.
Тетяна Яковенко повідомила, що стан соціально-трудових відносин в закладах культури залишається стабільним та контрольованим.
Начальник відділення Олег Судоплатов надав роз’яснення щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73.
За результатами робочої зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, спрямованої на розвиток соціального діалогу, недопущення ускладнення стану соціально-трудових відносин у закладах культури області, попередження виникнення конфліктних ситуацій та здійснення заходів щодо оцінки відповідності критеріям репрезентативності Київської обласної організації профспілки працівників культури України.