
Служба продовжує вдосконалюватися, беручи активну участь у засіданнях, обговореннях і важливих ініціативах.
Сьогодні у змішаному форматі у Житомирській ОВА відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому виступила перша заступниця Голови НСПП Світлана Запара та розповіла про:
- підтвердження репрезентативності в умовах воєнного стану;
- кількість колективних трудових спорів за 1999-2022 роки;
- кількість страйків та акцій соціальних протестів за 2003-2022 роки;
- проблеми та ризики, що прогнозовано можуть вплинути на зростання кількості акцій протесту та страйків.
Також Світлана Запара ґрунтовно зупинилася на питанні посилення інституційної спроможності НСПП у контексті соціального діалогу.
Під час розгляду якого поінформувала про проведену оптимізацію організаційної структури Служби, розпочаті процеси цифровізації, посилення комунікаційної спроможності, міжнародну співпрацю, нормопроєктувальну роботу.
Підкреслила, що з метою перезавантаження чинної моделі соціального діалогу розпочато роботу над новою редакцією закону про соціальний діалог. Зокрема, вже взято участь у публічних консультаціях на базі Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів з представниками Мінсоцполітики, Мінекономіки, сторін соціального діалогу та сформовано робочу групу і вже вчора проведено установчу зустріч з 42 членами цієї робочої групи.
«Мої щиросердні вітання вам, колеги, і велике сподівання, що наші зусилля будуть оцінені громадою, і що в кінцевому рахунку Україна процвітатиме, а її майбутнє буде абсолютно впевненим і європейським», - закінчила свій виступ Світлана Запара.
Після чого слово взяв керівник відділення НСПП в Житомирській області Сергій Лісневський та розповів про результати роботи відділення в умовах воєнного стану.
НСПП вдячна організаторам за можливість долучитися до сьогоднішнього обговорення.