E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
21 червня, у рамках Угоди про співпрацю, фахівцями відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) проведено робочу зустріч із головою Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України В. Ворохом.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах галузі.
Голова профспілки поінформував, що наразі низка підприємств області та міста Чернігова працюють не на повну потужність. Нагальними проблемами багатьох аграрних підприємств є відсутність обігових коштів, зокрема через неможливість реалізувати минулорічний врожай, та брак паливно-мастильних матеріалів для проведення посівної кампанії. Заробітна плата виплачується несвоєчасно, відбулось скорочення чисельності працівників.
Наразі перед профспілкою постали питання укладення колективних договорів на підприємствах галузі та організації трудових відносин в умовах воєнного стану.
Начальник Відділення О. Дєдіков поінформував про заходи, що вживаються фахівцями Відділення на підприємствах, де існують розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості стосовно подальшої співпраці, зокрема, вжиття спільних заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), а у разі їх виникнення – оперативного вирішення відповідно до норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".