E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
VOL1905202218 травня, у рамках Угоди про співпрацю, відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП у Волинській області (Відділення) В. Демидюка та його заступника В. Овчарук із заступником голови Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України О. Матвіїшиним.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) у закладах освіти області. Так, у зв'язку із запровадженням воєнного стану в Україні фінансовий ресурс у 2022 році для виплати заробітної плати педагогічним працівникам є обмеженим, що спонукає місцеві органи виконавчої влади, керівників закладів освіти ухвалювати рішення про зменшення розмірів надбавок і доплат. Така ситуація може призвести до ускладнення стану СТВ у колективах закладів освіти.
В. Демидюк наголосив на необхідності вирішення розбіжностей між сторонами СТВ виключно у рамках правового поля та надав роз'яснення щодо практичного застосування норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)".
У зв'язку із закінченням терміну дії Свідоцтва про підтвердження репрезентативності Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України В. Овчарук надала роз'яснення щодо процедури підтвердження репрезентативності профспілок на територіальному рівні.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої взаємодії з метою оперативного реагування на ускладнення стану СТВ у закладах освіти області.