E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
KHM1805202216 травня відбулась робоча зустріч в.о. начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) І. Гавари з директором Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки К. Чабан, під час якої підписано Угоду про співпрацю.
Угода передбачає проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів, лекцій, семінарів, онлайн-конференцій, круглих столів щодо шляхів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) та стабілізації стану соціально-трудових відносин (СТВ) у колективах, забезпечення здійснення соціального діалогу.
К. Чабан поінформувала, що заклад є одним із найбільших книгосховищ регіону, інформаційно-методичним та координаційним центром з питань бібліотекознавства і книгознавства для бібліотек усіх систем та відомств області.
У свою чергу І. Гавара зазначила, що впровадження сучасних інформаційних технологій у бібліотеці надає можливість фахівцям Відділення проводити різноманітні заходи щодо підвищення рівня правової культури сторін СТВ та інформування громадськості про діяльність НСПП.
Насамкінець зустрічі сторони обговорили проведення 18 травня інформаційно-правового заходу, за участі незалежних посередників, з метою популяризації діяльності НСПП та ознайомлення з досвідом Відділення щодо врегулювання конфліктних ситуацій та сприяння вирішенню КТС(К) на підприємствах, в установах, організаціях області.