E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 
З метою оперативного реагування на ускладнення стану соціально-трудових відносин на КНП "Березівська центральна районна лікарня" Березівської районної ради начальником відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамковим проведено робочі зустрічі з директором Департаменту охорони здоров'я ОДА Н. Одарій-Захар'євою та Березівським міським головою В. Григорашем.

 
21 вересня відбулась нарада начальника відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчака та головного спеціаліста Відділення С. Демченка з представниками виконавчого комітету Краматорської міської ради, зокрема, управління освіти, управління праці та соціального захисту населення, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету, управління житлово-комунального господарства, управління з питань інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ, відділу охорони здоров'я.

MYK2309202120 вересня відбувся прямий ефір програми "Сьогодні. Головне" на регіональному телеканалі "UА:Миколаїв", метою якого стало обговорення посередництва у вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)).

 
21 вересня, в рамках Угоди про співпрацю, відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) С. Власенка із заступником директора департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації (Департамент) О. Шимчуком, під час якої обговорено стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області.

 
21 вересня у Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Центр) відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк з директором Центру М. Баюком, під час якої підсумовано результати співпраці за січень-серпень 2021 року.

моп22092021122 вересня у рамках реалізації Проєкту Міжнародної організації праці "Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні", що фінансується Урядом Данії в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України, відбулася робоча зустріч Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса з командою оцінювальної місії у складі п .Франка Рункеля, незалежного консультанта Nordic Consulting Company (Данія), п. Вібеке Грам Мортенсен, старшого радника Міністерства закордонних справ Данії та п. Ольги Красовської, незалежної експертки Української Асоціації Оцінювачів (Україна).

Khm20092021 22222217 вересня начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у засіданні Хмельницької районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під час якого обговорено стан та шляхи погашення зарплатних боргів на підприємствах району.

ODE2009202120 вересня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Одеській області (Відділення) О. Шрамкова з головою обкому профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості О. Чеганенком, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах хімічної та нафтохімічної промисловості Одещини.

IF2009202117 вересня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Івано-Франківській області (Відділення) Р. Баб'юка з головою обласної організації профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей І. Бабієм та головою об'єднаної організації профспілки "Карпатнафтохім" О. Кушликом, під час якої обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) у ПрАТ "Сегежа Оріана Україна" та ТОВ "Карпатнафтохім".

моп2109202121 вересня, на запрошення Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс взяв участь у міжнародній конференції на тему "Подальший розвиток соціального діалогу як ключовий елемент європейської інтеграції України".