E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 
05 липня начальник Відділення С.Паюк провела робочу зустріч з представниками трудових колективів освітніх закладів Теофіпольської територіальної громади, які звернулись до Відділення у зв'язку з невдоволенням діями керівництва Теофіпольської селищної ради щодо зміни соціально-економічних умов праці.

 
04 липня, на запрошення Регіонального центру підвищення кваліфікації, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення) О.Крайносвіт прочитала онлайн-лекцію для посадових осіб органів місцевого самоврядування, які проходили навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин".

 
CA04072022Колектив Національної служби посередництва і примирення висловлює щирі співчуття Першому заступнику Голови Національної служби посередництва і примирення Запарі Світлані Іванівні з приводу тяжкої втрати – смерті найдорожчої людини – матері.

 
28.06.202228 червня, у рамках укладеної Угоди про співпрацю з Хмельницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Меморандуму про співпрацю з Регіональним представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області, начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) С. Паюк взяла участь у засіданні круглого столу з нагоди державного свята Дня Конституції України на тему: "Дотримання прав людини на Хмельниччині в умовах воєнного стану".

 
З метою підвищення рівня правової обізнаності студентської молоді відділення НСПП в Одеській області (Відділення) активно співпрацює з вищими навчальними закладами міста Одеси.

 
24 червня відбулася робоча зустріч начальника відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І.Палка із головою організації роботодавців "Обласна федерація роботодавців Закарпаття" В. Пановим. Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин (СТВ) на підприємствах, в установах, організаціях області, питання розвитку соціального діалогу та підвищення рівня правової культури учасників СТВ.

 
POL2406202223 червня відділенням НСПП в Полтавській області (Відділення) спільно з ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" проведено засідання круглого столу на тему: "Соціально-економічні детермінанти в Полтавському регіоні в сучасних умовах".

 
23 червня відбулось дистанційне засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю Одеської районної державної (військової) адміністрації, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Одеській області О.Шрамков.

 
21 червня, у рамках Угоди про співпрацю, фахівцями відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) проведено робочу зустріч із головою Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників агропромислового комплексу України В. Ворохом.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах галузі.