E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

З метою врегулювання конфліктної ситуації щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у Черкаській приватній загальноосвітній школі «Софія» І-ІІІ ступенів, 1 березня фахівцем відділення НСПП в Черкаській області Валентиною Драгомерецькою проведено  узгоджувальні зустрічі з головним спеціалістом департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Олександром Биковим та директором приватної школи «Софія» І-ІІІ ступенів Наталією Євтушенко.
Олександр Биков повідомив, що розподіл коштів освітньої субвенції відбувається помісячно. Станом на 1 березня Департаментом проведено розподіл та фінансування освітньої субвенції приватним закладам міста, що відповідають умовам і критеріям, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 №6. Зазначив, що Черкаській приватній загальноосвітній школі «Софія» І-ІІІ ступенів розподілено та профінансовано освітньої субвенції на загальну суму 157,3 тис. грн. 
Наталія Євтушенко підтвердила, що заклад отримав кошти освітньої субвенції за січень-лютий 2024 року, що дало можливість погасити залишок заборгованості із виплати заробітної плати, яка виникла у 2023 році. Стан соціально-трудових відносин у колективі наразі стабільний. 
За результатами узгоджувальних зустрічей прийнято рішення про зняття з обліку відділення конфліктної ситуації як врегульованої.