E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 
З метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) у квітні відділенням НСПП в Хмельницькій області (Відділення) взято на облік конфліктну ситуацію у Філії "Шепетівська ДЕД "ДП "Хмельницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України". Розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ) виникли через заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам у сумі 99,7 тис. грн.
Так, 04 травня відбулась дистанційна узгоджувальна зустріч в. о. начальника Відділення І. Гавари з директором підприємства П. Вичавкою, який повідомив, що причиною виникнення зарплатних боргів стало невчасне погашення дебіторської заборгованості за виконані роботи та надані послуги. Втім, наразі заборгованість погашено у повному обсязі, стан СТВ у колективі стабільний.
У зв'язку з врегулюванням розбіжностей між сторонами СТВ прийнято рішення про зняття конфліктної ситуації з обліку Відділення.
Разом з тим, з квітня на обліку Відділення з метою запобігання виникненню КТС(К) перебуває конфліктна ситуація на ДП "Хмельницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України".
05 травня І. Гаварою проведено робочу зустріч із головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників автотранспорту і шляхового господарства України В. Камінським, який висловив занепокоєння ситуацією, що склалася на підприємстві у зв'язку із запланованим скороченням персоналу через зменшення обсягів фінансування.
В. о. начальника Відділення надала роз'яснення окремих положень Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та наголосила на необхідності вирішення розбіжностей між сторонами виключно у рамках правового поля.
Насамкінець зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, спрямованої на запобігання виникненню КТС(К) на ДП "Хмельницький облавтодор", та вжиття відповідних заходів з метою стабілізації стану СТВ у колективі.