E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Запобігання виникненню КТС

 

ha140424

12 квітня керівником відділення НСПП в Харківській області Сергієм Лайковим проведено узгоджувальну зустріч із головою Харківської обласної профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Аллою Макеєвою. Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на ДП «Харківський облавтодор».
Під час моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях Харківської області виявлено порушення термінів виплати заробітної плати працівникам ДП «Харківський облавтодор». Фахівцями відділення було терміново забезпечено зв’язок із головою обласної галузевої профспілки Аллою Макеєвою, проведено узгоджувальну зустріч та консультацію, надано роз’яснення щодо застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».
Під час зустрічі з’ясовано, що порушення термінів виплати заробітної плати виникло у зв’язку з несвоєчасними розрахунками замовників за виконані підприємством роботи. При погашенні замовниками боргів за виконані роботи заборгованість із виплати заробітної плати буде сплачуватись у першочерговому порядку.

 

У рамках здійснення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у березні фахівцями відділення НСПП в Полтавській області проведено низку узгоджувальних зустрічей з представниками сторін соціально-трудових відносин підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку відділення.

 

У рамках запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) у березні фахівцями відділення НСПП в Львівській області проведено низку узгоджувальних зустрічей з представниками сторін соціально-трудових відносин підприємств, конфліктні ситуації на яких перебувають на обліку відділення.

 

У рамках запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) 1 квітня керівником відділення НСПП в місті Києві та Київській області Олегом Судоплатовим та головним спеціалістом відділення Марією Глуховою проведено дистанційно узгоджувальну зустріч з представником адміністрації Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня № 2» Світланою Петровою. 

 

26 березня на базі Полтавського КАТП-1628 за участі керівника відділення НСПП в Полтавській області Оксани Атаманюк, голови обласної галузевої профспілки Петра Латиша та його заступника Анатолія Аксьоненка відбулася розширена узгоджувальна зустріч з представниками адміністрації та профкому підприємства.