E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Квiтень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Практика вирішення КТС

 

 

За сприяння відділення НСПП в Львівській області з початку року вирішено та знято з реєстрації 14 колективних трудових спорів (конфліктів). У березні, у рамках здійснення заходів щодо вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), фахівцями відділення НСПП проведено низку узгоджувальних зустрічей з представниками сторін 28 колективних трудових спорів (конфліктів).

 

21 березня у дистанційному режимі відбулася узгоджувальна зустріч керівника відділення НСПП в місті Києві та Київській  області Олега Судоплатова та головного спеціаліста відділення Марії Глухової з представником адміністрації КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства-1» міста Узина Білоцерківського району Київської області Катериною Мерзляковою щодо вирішення колективного трудового спору (конфлікту).

 

ha210324

20 березня відбулися чергові засідання примирних комісій по вирішенню колективних трудових спорів у комунальних закладах «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради та «Харківська спеціальна школа ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради. На запрошення відділення НСПП в Харківській області в роботі примирних комісій взяли участь керівники Харківської обласної ради, Департаменту науки і освіти ХОВА, Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОВА та Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
Під час засідань детально обговорено стан фінансування дошкільних груп закладів освіти, перспективи впровадження Програми розвитку освіти «Освіта незламної Харківщини» на 2024-2028 роки. Представники Харківської обласної ради та Департаменту науки і освіти ХОВА надали інформацію членам примирних комісій щодо заходів, здійснених з метою погашення заборгованості із виплати заробітної плати, забезпечення належного функціонування дошкільних груп у закладах спеціальної освіти та недопущення виникнення проблем із фінансуванням у майбутньому. Керівник відділення Сергій Лайков та головний спеціаліст відділення Галина Клочко взяли активну участь в обговоренні проблемних питань, надали рекомендації та пропозиції.

 

19 березня за сприяння відділення НСПП в Донецькій області проведено перше засідання примирної комісії по вирішенню колективного трудового спору на ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська».

 

11 березня за сприяння відділення НСПП в Харківській області відбулись перші засідання примирних комісій по вирішенню колективних трудових спорів у комунальних закладах «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради та «Харківська спеціальна школа ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради.