E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Квiтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

30 жовтня 2018 року в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області відбулась робоча зустріч начальника відділення (далі – Відділення) Шпака І.О. з головою Чернівецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Попадюком М.П.

 

Головною метою зустрічі було обговорення питань щодо взаємодії сторін соціального діалогу та напрямків спільної діяльності спрямованої на поліпшення трудових відносин та запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Попадюк М.П. повідомив про стан соціально-трудових відносин та можливі причини виникнення випадків дестабілізації на підприємствах житлово-комунального господарства. Начальник Відділення, з метою недопущення ускладнення стану соціально-трудових відносин у трудових колективах, надав правову консультацію щодо застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та рекомендації щодо врегулювання чинників, що можуть призвести до погіршення соціального клімату.

 

В ході даної зустрічі, Шпак І.О. також поінформував про порядок підтвердження репрезентативності для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу і участі у міжнародних заходах. Зосередивши увагу на тому, що у серпні поточного року закінчився п’ятирічний термін дії свідоцтва про відповідність критеріям репрезентативності Чернівецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Шпак І.О. додав, що відповідно до пункту 2 статті 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та роботодавців здійснюється один раз на п’ять років.

 

 

Начальником Відділення було надано детальні роз’яснення з питань підготовки та оформлення необхідних документів для підтвердження репрезентативності. Також Шпак І.О. відповів на запитання щодо визначення критеріїв репрезентативності організації профспілки та в загальному ознайомив Попадюка М.П. з проведенням процедури підтвердження репрезентативності.

 

В результаті робочої зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю та оперативний обмін інформацією з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин та збереження соціальної стабільності в трудових колективах підприємств житлово-комунального господарства Чернівецької області.