E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Cічень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення (далі-Комісія) в Харківській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

 

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення документів,Зміївську районну організацію профспілки працівників освіти і науки Українивизнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання угод відповідного рівня та делегування представників до органів соціального діалогу.

 

29 березня 2018 року начальник відділення С. Лайков та головний спеціаліст відділення О. Базій взяли участь у VІІ пленумі комітету Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Засідання пленуму відбулося під керівництвом голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Л. Дулуб. В ході роботи пленуму розглянуто стан фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти в умовах запровадження реформ та змін до законодавства України, обговорено особливості впровадження медичної реформи в Україні.

 

Під час виступу начальник відділення С. Лайков ознайомив учасників пленуму з основними завданнями та напрямками діяльності Національної служби посередництва і примирення, підвів підсумки співпраці з Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, оголосив результати здійснення відділенням оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців.

 

На завершення начальник відділення С. Лайков привітав голову Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ю. Ситник із визнанням профспілкової організації такою, що відповідає критеріям репрезентативності та в урочистій обстановці вручив їй Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності.