E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

  комісія з підтвердж.репрезент 23.05.2019

 

Відповідно до Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21 липня 2011 року № 73, до відділення Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області (далі – Відділення) надійшли документи від Миколаївської обласної організації профспілки працівників лісового господарства (далі – Профспілка) для підтвердження репрезентативності.

   23 травня 2019 року відбулося засідання комісії відділення НСПП в Миколаївській області з підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) для підтвердження репрезентативності Профспілки.

 Відкриваючи засідання, голова Комісії, заступник начальника Відділення Світлана Загребайленко, ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України "Про соціальний діалог в Україні", зокрема, з тим, що оцінка відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на національному та на галузевому рівні проводиться Національною службою посередництва і примирення, а на територіальному рівні – відповідними відділеннями Національної служби посередництва і примирення.

 Членами Комісії проаналізовано надані документи, відповідно до п. 3.5. Порядку підтвердження репрезентативності Профспілки було здійснено шляхом порівняння даних про загальну чисельність членів Профспілки з загальною чисельністю працівників, що входять до складу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі – Управління).

 З огляду на надані та проаналізовані матеріали Миколаївської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Комісією Відділення вирішено рекомендувати начальнику Відділення визнати дану обласну організацію профспілки такою, що підтвердила репрезентативність та видати їй свідоцтво про підтвердження репрезентативності.