E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

До відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці (далі – ДОРПРОФСОЖ).

 

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено чотири засідання по розгляду наданих ДОРПРОФСОЖ документів.

 

За результатом розгляду та аналізу документів Комісією встановлено, що Дорожня профспілкова організація Придніпровської залізниці є організаційною ланкою Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України.

 

Відповідно до Статуту Професійної спілки залізничників і транспортних будівельників України, дана профспілкова організація – є добровільною неприбутковою громадською організацією, має статус Всеукраїнської. Основною метою Профспілки є здійснення представництва та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, їх об’єднаннями, а також з іншими об’єднаннями громадян.

 

Станом на 01 січня 2019 року загальна чисельність членів профспілок, які входять до складу Дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці за кодом виду економічної діяльності (49.20) «Вантажний залізничний транспорт» - становить 33 399 осіб.

 

До Дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці входить 99 первинних профспілкових організацій, зареєстрованих належним чином, що підтверджує галузеву та територіальну розгалуженістьДорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці.

 

Дорожня профспілкова організація Придніпровської залізниці не є підписантом ніяких територіальних угод по Дніпропетровській області.

 

За підсумками проведеної оцінки відповідності критеріям репрезентативності Дорожня профспілкова організація Придніпровської залізниці визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності. Отже, Комісією були підготовлені відповідні Рішення та Свідоцтво.

 

У приміщенні Відділення довіреній особі ,Романенку В.В., начальником Відділення І.А.Чубом були вручені Рішення «Про відповідність критеріям репрезентативності Дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці» та Свідоцтво про відповідність Дорожньої профспілкової організації Придніпровської залізниці критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу у відповідній галузі на території Дніпропетровської області.