E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

       Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Комісія) було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Мелітопольської міської організації роботодавців «Потенціал» м. Мелітополь Запорізької області.

 

       За результатами аналізу поданих документів, проведеного Комісією, було встановлено, що до складу Мелітопольської міської організації роботодавців «Потенціал» входять 10 підприємств для більшості яких, основним видом діяльності є виробництво машин та устаткування, кількість членів даної організації складає 3912 осіб, також ця організація є підписантом Територіальної угоди між виконавчим комітетом Мелітопольської міської ради Запорізької області та міською організацією роботодавців «Потенціал» і Мелітопольською координаційною радою голів профспілок.

 

 

    За результатами розгляду документів, поданих організацією роботодавців, Комісія дійшла висновку рекомендувати начальнику Відділення НСПП в Запорізькій області (далі- Відділення) визнати Мелітопольську міську організацію роботодавців «Потенціал» такою, що підтвердила свою репрезентативність.

 

 

      Рішенням Відділення дану організацію роботодавців було визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

22.03.2019 в приміщенні Запорізької обласної федерації роботодавців, під час розширеного засідання Ради Запорізької обласної федерації роботодавців в.о. начальника Відділення М.Пель вручила голові Мелітопольської міської організації роботодавців «Потенціал» Г.Каламбету Свідоцтво про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні від 11.03.2019 №001 -19 - 08 – Т.

 

Також, в ході заходу в.о. начальника Відділення та головою Мелітопольської міської організації роботодавців «Потенціал» були обговорені напрямки співпраці щодо обміну інформацією про стан соціально–трудових та економічних відносин у трудових колективах підприємств м. Мелітополь Запорізької області.