E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

25 березня 2019 року, в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області (далі – Відділення) проведено робочу нараду начальника Відділення О.Атаманюк з головою Полтавської обласної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (далі - Профспілка) П.Троньом щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

 

У ході наради О.Атаманюк надала роз’яснення Порядку здійснення репрезентативності організаціями профспілок на територіальному рівні відповідно Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та повідомила терміни розгляду Комісією Відділення поданих документів.

 

Під час зустрічі П.Тронь поінформував, що дана обласна Профспілка утворена наприкінці 2017 року та входить до складу Регіональної профспілкової організації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (м. Харків). Процедуру здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Профспілка проходитиме вперше.

 

Головний спеціаліст, голова Комісії Відділення О.Кротова отримала заяву про проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Профспілки на територіальному рівні з необхідними додатками, які будуть розглянуті Комісією Відділення для здійснення висновку та прийняття відповідного рішення.

 

Окрім того учасники зустрічі обговорили питання, щодо проведення спільних заходів Профспілки та Відділення в напрямку підвищення рівня правової культури та правової обізнаності працюючих, проведення семінарських занять для профспілкових лідерів з метою ознайомлення їх з діяльністю Національної служби посередництва і примирення.