E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

      До відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області (далі – Відділення НСПП) надійшла заява про здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності на територіальному рівні від Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі – Нікопольська міська організація Профспілки).

     Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення (далі – НСПП) від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців на територіальному рівні (далі – Комісія) було проведено два засідання по розгляду наданих Нікопольською міською організацією Профспілки документів.

        За результатом розгляду та аналізу документів Комісією встановлено, що відповідно до Положення про Нікопольську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України - організаційну ланку Профспілки працівників освіти і науки України – Нікопольська міська організація Профспілки організовує та здійснює свою діяльність з метою об’єднання й координації спільних дій первинних профспілкових організацій щодо представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав і інтересів членів Профспілки в органах державної влади, місцевого самоврядування, у роботодавців та в їх об’єднаннях у межах повноважень, передбачених Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статутом Профспілки з урахуванням рішень вищих за рівнем органів Профспілки.

      Міська організація Профспілки є організаційною ланкою Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

         Нікопольська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України уклала колективну угоду з відділом освіти і науки Нікопольської міської ради на 2017-2020 роки, яка зареєстрована управлінням праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради у 2017 року.

    За підсумками проведеної оцінки відповідності критеріям репрезентативності Нікопольська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності. З цього приводу Комісією були підготовлені відповідні Рішення та Свідоцтво.

          У приміщенні відділення НСПП в Дніпропетровській області довіреній особі Ячину В.С. (довіреність від 06.03.2019 № 13) від голови Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України начальником відділення НСПП Чубом І.А. було вручено Рішення «Про відповідність критеріям репрезентативності Нікопольської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України» та Свідоцтво щодо відповідності Міської організації Профспілки критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу у відповідній галузі на території міста Нікополя Дніпропетровської області.