E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

11 лютого 2019 року в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі- Відділення) відбулась нарада начальника Відділення С.Четвертака та заступника виконавчого директора Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» (далі ЗОСППР «Потенціал») І.Стрельбицької щодо здійснення підтвердження репрезентативності організаціями роботодавців.

 

Під час наради І.Стрельбицька зазначила, що питання здійснення підтвердження репрезентативності організаціями роботодавців – членами Запорізької обласної федерації роботодавців постійно перебуває на контролі. Так, у зв’язку з закінчення терміну дії попередньо виданого Свідоцтва, Мелітопольська міська організація роботодавців «Потенціал» надала заяву та відповідні документи, необхідні для розгляду Комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі - Комісія) для підтвердження репрезентативності даної організації роботодавців.

 

 

Начальник Відділення в свою чергу зазначив, що необхідно активізувати роботу з головами Організації роботодавців «Оріхівська районна організація роботодавців «Регіон», Михайлівської районної організації роботодавців «Роботодавці Михайлівщини» та Токмацького міського союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», у яких сплив термін дії Свідоцтв. В разі необхідності працівники Відділення завжди готові надати консультативно – правові та методичні роз’яснення щодо здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності організаціями роботодавців, порядок та терміни розгляду Комісією Відділення поданих документів.

 

 

В результаті зустрічі сторонами було досягнуто домовленості щодо подальшої активної співпраці Відділення з Запорізькою обласною федерацією роботодавців по здійсненню оцінки відповідності критеріям репрезентативності її членів.