E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

         Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (далі – Комісія) було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Великобілозерської районної організації роботодавців «Потенціал - Білозерка» Великобілозерського району Запорізької області (членами даної організації є 14 підприємств, основним видом діяльності яких є сільське господарство).

 

         За результатами розгляду поданих організацією роботодавців документів Комісія дійшла висновку рекомендувати начальнику Відділення НСПП в Запорізькій області (далі- Відділення) визнати Великобілозерську районну організацію роботодавців «Потенціал - Білозерка» такою, що підтвердила свою репрезентативність.

 

 

         Рішенням Відділення дану організацію роботодавців було визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

23.01.2019 в приміщенні Запорізької обласної федерації роботодавців, під час робочої наради начальник Відділення С.Четвертак вручив голові Великобілозерської районної організації роботодавців «Потенціал - Білозерка» М. Цимбалу Свідоцтво про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні від 23.08.2018 № 004 -18 - 08 – Т.

 

   Також, під час наради начальником Відділення та головою Великобілозерської районної організації роботодавців «Потенціал - Білозерка» були обговорені напрямки співпраці щодо обміну інформацією про стан соціально–трудових та економічних відносин у трудових колективах підприємств Великобілозерського району Запорізької області.