E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності (підтвердження репрезентативності) суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Тернопільській області здійснено підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності Тернопільської обласної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України.

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення НСПП документів, Тернопільська обласна профспілкова організація профспілки працівників соціальної сфери України Рішенням Комісії №001/17-19-П від 12.01.2017 року визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні.

21 березня 2017 року начальник відділення НСПП в Тернопільській області Н. Шершньова провела зустріч з головою Тернопільської обласної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України Р. Ящищаком. Під час зустрічі Н. Шершньова привітала Р. Ящищака із підтвердженням репрезентативності та вручила Свідоцтво № 001-17/19-Т від 13 січня 2017 року про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

      Також під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин у закладах соціальної сфери області, проблемні питання, що характеризують ситуацію в даній галузі та окреслили перспективи подальшої співпраці та поглиблення взаємодії між відділенням НСПП в Тернопільській області та Тернопільською обласною профспілковою організацією профспілки працівників соціальної сфери України.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців (далі – Порядок), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) було підтверджено репрезентативність Волинської обласної організації профспілки лісового господарства на територіальному рівні. 

14 березня 2017 року начальник Відділення В. Демидюквручив голові Волинської обласної організації профспілки лісового господарства П. Матіюку Свідоцтво № 004-17/03-Т про підтвердження репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу. 

     В ході зустрічі обговорили питання подальшої взаємодії Волинської обласної організації профспілки лісового господарства з Відділенням щодо врегулювання чинників дестабілізації стану соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі.

       Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73 Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я на територіальному рівні.

    15 березня 2017 року, в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення  в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Солодка Н.М. вручила Кубанському С. А. – заступнику голови Ради – завідувачу відділу з правових питань Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я рішення та Свідоцтво № 007-17/26-Т від 06 березня 2017 рокупро відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

 

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73 Комісією відділення НСПП в місті Києві та Київській області було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київської міської організації Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України на територіальному рівні.

      15 березня 2017 року, в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області заступник начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Солодка Н.М. вручила Школьному Василю Миколайовичу - заступнику голови Київської міської організації Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України рішення та Свідоцтво № 008-17/26-Твід 13 березня 2017 рокупро відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

Відповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок і організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Черкаській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності (підтвердження репрезентативності) Черкаської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, на територіальному рівні, для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

На підставі аналізу поданих Організацією документів, Рішенням відділення НСПП в Черкаській області від 10 березня 2017 року, Черкаська обласна організацію профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої підтвердила репрезентативність.

     15 березня 2017 року, в приміщенні відділення НСПП в Черкаській області, секретар Комісії Єжель Л.І. вручила голові Черкаської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Анашкевичу І.В. Рішення № 002-17/23-П від 10 березня 2017 року та Свідоцтво № 002-17/23-Т від 10 березня 2017 року «Про підтвердження репрезентативності Черкаської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення».