E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторони профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, у серпні 2019 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області (далі – Відділення) надійшли документи від Сумської обласної організації професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення для підтвердження репрезентативності на територіальному рівні.

 

Основний вид економічної діяльності профспілки – «діяльність професійних спілок» (КВЕД 94.20).

 

До складу профспілкової організації входять наймані працівники підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства, міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), спеціалізованого транспорту, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, організацій інвалідів з вадами зору і слуху, торф’яної промисловості,  добровільного пожежного товариства, інших видів діяльності, пенсіонерів, студентів та учнів, викладацький і технічний персонал навчальних закладів, що готують фахівців для зазначених галузей, а також фізичних осіб, які забезпечують себе роботою самостійно.

 

Загальна чисельність найманих працівників підприємств області, що входять до її складу, становить 3804 особи.

 

Сумська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення не є підписантом територіальних угод по Сумській області.

 

За результатами опрацювання поданих матеріалів, Комісією Відділення було прийнято рішення про підтвердження репрезентативності Сумської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

 

Так, на підставі прийнятого рішення, 19 вересня 2019 року в урочистій атмосфері начальник Відділення О. Пирогов вручив свідоцтво про підтвердження репрезентативності голові профспілкової організації  Т.Масенко на територіальному рівні.

 

Сторони зустрічі домовились про подальшу співпрацю та взаємне оперативне інформування для ефективного реагування на загострення соціально-трудових відносин у трудових колективах області.

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб'єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення  від 21 липня 2011 року № 73, у серпні  2019 року до Комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області (далі – Комісія) надійшли документи від Рівненської обласної  організації профспілки працівників культури  для підтвердження репрезентативності вказаної профспілки на територіальному рівні.

 

 За результатами аналізу документів, проведеного Комісією, було підготовлено Висновок та прийнято Рішення, згідно з яким Рівненську обласну організацію профспілки працівників культури визнано такою, що підтвердила свою репрезентативність.

 

04 вересня  2019 року відбулась зустріч начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області Т. Фокіної та голови Рівненської обласної  організації профспілки працівників культури України П. Давидюка. Під час зустрічі голові обласної організації профспілки було вручено Свідоцтво від 03 вересня 2019 року №002–17-19–Т про визнання Рівненської обласної  організації профспілки працівників культури України такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

 

 В результаті робочої зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю та оперативний обмін інформацією з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин та збереження соціальної стабільності в трудових колективах закладів культури Рівненської області.

21 серпня 2019 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Миколаївській області (далі – Відділення) проведено навчальний семінар для представників Cпілки споживчих товариств Миколаївської області (далі – Спілка). В семінарі взяли участь представники Спілки, представники Миколаївської обласної організації профспілки працівників споживчої кооперації України, представники Відділення.

 

Зі вступним словом до присутніх звернувся голова правління Спілки І.Білоус, який зазначив, що триває співпраця Відділення зі Спілкою і наголосив на важливості співпраці, адже захист прав найманих працівників є нашим спільним завданням. 

 

Начальник Відділення О. Євченко поінформувала присутніх про те, що Національна служба посередництва і примирення діє упродовж 20 років і одним із основних її завдань є вирішення колективних трудових спорів (конфліктів). Також О. Євченко зосередила увагу учасників на тому, що Законом України «Про соціальний діалог в Україні» передбачена процедура проходження та підтвердження репрезентативності, що здійснюється відповідно Національною службою посередництва і примирення та її відділеннями один раз на п’ять років.

 

Так, у липні 2019 року процедуру підтвердження репрезентативності пройшла Миколаївська обласна організація профспілки працівників споживчої кооперації  України. Відповідно до рішення начальника Відділення від 19 липня 2019 року Миколаївська обласна організація профспілки працівників споживчої кооперації України визнана такою, що підтвердила репрезентативність.

 

В ході навчального семінару начальником Відділення було вручено свідоцтво про підтвердження репрезентативності Миколаївській обласній організації профспілки працівників споживчої кооперації України.

 

Інформація про зазначений захід висвітлена на сторінках всеукраїнського тижневика «Споживчий ринок».

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні»та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення у Львівській області (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Львівської обласної організації Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

 

За результатами проведеного Комісією аналізу поданих документів, згідно з рішенням відділення Національної служби посередництва і примирення в Львівській області (далі – Відділення) від 20.08.2019 № 001/19–13–П Львівська обласна організація Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України визнана такою, що підтвердила свою репрезентативність на територіальному рівні та має право брати участь у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегувати представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

На проведеній 20.08.2019 зустрічі у Відділенні за участю представників Департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації та Головного управління Держпраці у Львівській області, Головою Комісії, заступником начальника Відділення Н. Карвацькою, вручено голові Львівської обласної організації Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Я. Юнаку свідоцтво про підтвердження репрезентативності.

 

Після вручення свідоцтва Львівській обласній організації Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, було обговорено подальші шляхи співпраці.

         Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-VI та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21.07.2011 № 73, Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі – Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ України.

 

За результатами аналізу поданих документів, проведеного Комісією, відповідно до рішення відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області (далі – Відділення) від 01.08.2019 № 091-19/02-П, Вінницьку обласну організацію профспілки державних установ України визнано такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

На підставі прийнятого рішення начальник Відділення Б. Мусієнко вручив заступнику голови Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ України В. Ольшанецькій свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності.

 

По завершенню зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці у рамках соціального діалогу, запобігання та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів).