E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 19 червня 2017 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області пройшла робоча зустріч працівників відділення з представником Чернівецької обласної профспілкової організації працівників державних установ України М.М. Микитюк, з метою надання роз’яснень щодо питань проходження даною профспілкою оцінки відповідності критеріям репрезентативності. В ході зустрічі працівниками відділення надано роз’яснення окремих положень Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, проведено консультації з питаннь визначення критеріїв репрезентативності профспілки, порядку підготовки та поданнядокументів. Фахівці відділення ознайомили М.М. Микитюк з практикою роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області щодо проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності суб’єктів сторін соціального діалогу за 2011-2017 роки.

      В результаті, наданих в ході зустрічі роз’яснень і проведених консультацій з вищезазначених питань, 20 червня 2017 року до відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області надійшли документи Чернівецької обласної профспілкової організації працівників державних установ України для проходження оцінки відповідності критеріям репрезентативності. На даний момент Комісія відділення проводить аналіз та перевірку наданих документів.

Відповідно до Закону України „Про соціальний діалог в Україні” та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року за №73.

 

 Комісією відділення Національної служби посередництва і примирення в Одеській області було здійснено підтвердження оцінки відповідності критеріям репрезентативності Одеській обласній організації профспілки працівників охорони здоров’я України на територіальному рівні.

 

20 червня 2017 року, в урочистій обстановці начальник відділення Національної служби посередництва і примирення  в Одеській області О. Шрамков вручив голові Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Г. Кокшаровій рішення та Свідоцтво № 008-17-15-Т від 22.05.2017 року про підтвердження оцінки відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та делегування представників до відповідних органів соціального діалогу.

 

 

Після вручення Свідоцтва обговорювались питання подальшої взаємодії Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України з відділенням Національної служби посередництва і примирення в Одеській області з питань правового врегулювання соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі охорони здоров’я Одеської області. 

19 червня 2017 року, відповідно до ст. 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 року № 2862-VI, та п. 2.1.3 «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності» відбулося засідання комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області (далі – Комісія) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

За підсумками роботи Комісії, зазначену профспілкову організацію визнано репрезентативною.

19.06.2017 року в приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області, в урочистій обстановці, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області Бабич Т.Л. вручила голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лісовому В.М. Свідоцтво про визнання організації репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та делегування представників до органів соціального діалогу.

Під час зустрічі з головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства обговорювалась подальша взаємодія у питаннях врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) для забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі лісового господарства.

фото для сайту 1

Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» та Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності (підтвердження репрезентативності) суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в Тернопільській області здійснено підтвердження репрезентативності Тернопільського обласного об'єднання організацій роботодавців.

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до відділення НСПП документів, Тернопільське обласне об'єднання організацій роботодавців Рішенням відділення НСПП №003/17-19-Р від 22.05.2017 року визнане таким, що підтвердило репрезентативність на територіальному рівні.

06 червня 2017 року начальник відділення НСПП Наталія Шершньова провела зустріч з головою Тернопільського обласного об'єднання організацій роботодавців Василем Чубаком. Під час зустрічі Н. Шершньова привітала           В. Чубака із підтвердженням репрезентативності та вручила Свідоцтво № 003-17/19-Т від 23 травня 2017 року про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Також під час зустрічі обговорено перспективи подальшої співпраці між відділенням НСПП в Тернопільській області та Тернопільським обласним об'єднанням організацій роботодавців з метою попередження виникнення ускладнень стану соціально-трудових відносин та збереження соціальної стабільності в області.