E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

    26 лютого у Департаменті соціального захисту населення Ужгородської міської ради відбувся семінар на тему: "Укладання колективних договорів та угод", у якому взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ужгородської міської ради А. Біксей, начальник Управління Держпраці у Закарпатській області Б. Дорош, начальник Ужгородського міського відділення Фонду соціального страхування І. Рущак, заступник голови Закарпатської облпрофради В. Захарець, начальник відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І. Палко та представники роботодавців міста Ужгорода.

  24 лютого відбулася узгоджувальна зустріч головного спеціаліста Відділення В. Драгомерецької з начальником відділу праці Управління соціального захисту населення Шполянської РДА В. Бурлакою, у зв'язку з загостренням стану соціально-трудових відносин (СТВ) у Центральному відділенні поштового зв’язку № 3 м. Шпола Черкаської дирекції АТ "Укрпошта" (Підприємство).

     Відділення НСПП в Полтавській області (Відділення), в межах повноважень, сприяє врегулюванню конфліктної ситуації на ДП "Державний проектний інститут містобудування "Міськбудпроект" м. Полтава (ДП "ДПІМ "Міськбудпроект"), що виникла через заборгованість із виплати заробітної плати.

 hm210220201 20 лютого, у приміщенні Хмельницької облдержадміністрації, відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради (Тристороння рада) під головуванням голови Хмельницької облдержадміністрації Д. Габінета, першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Р. Примуша, голови Федерації профспілок області Г. Харьковського та голови Об'єднання організацій роботодавців Хмельницької області І. Дунця.

    chernig1902202018 лютого в Чернігівській обласній раді відбулась нарада з питань врегулювання конфліктної ситуації на ДП "Чернігівторф", у якій взяли участь заступник голови обласної ради А. Дідур, в.о. директора підприємства П. Слуценко та комерційний директор Г. Ричка, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів А. Хавило, директор департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації О. Хомик, заступник начальника регіонального відділення – начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області РВ Фонду Державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях В. Йовенко, староста Смолинського старостату Гончарівської об'єднаної територіальної громади Чернігівського району І. Смирнов, голова територіального форуму профспілок у Чернігівській області С. Павленко, заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області (Відділення) М. Максименко.

KHA190220     У рамках угоди про співпрацю між Об'єднанням профспілок Харківської області та відділенням НСПП в Харківській області (Відділення), 18 лютого начальник Відділення С. Лайков взяв участь у семінарі на тему: "Про підсумки колдоговірної кампанії 2019 року та завдання на 2020 рік". У заході взяли участь представники обласних і первинних профспілкових організацій, спільного представницького органу роботодавців Харківської області, Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА, Головного управління Держпраці, Головного управління Державної податкової служби, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування.

       17 лютого, за ініціативи відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення), відбулася робоча зустріч начальника Відділення О. Крайносвіт з регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Кіровоградській області (Уповноважений) О. Кошовим.

    17 лютого, у Донецькій облдержадміністрації, відбулася чергова нарада під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації, в якій взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.

   14 лютого, в Закарпатській облдержадміністрації, відбулася робоча нарада з питань проведення другого етапу медичної реформи, в якій взяли участь директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації Є. Біров, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я В. Турок, працівники медичних закладів області, а також начальник відділення НСПП в Закарпатській області (Відділення) І. Палко.

 SUM1702202014 лютого відбулась робоча зустрічначальника відділення НСПП в Сумській області (Відділення) О. Пирогова із заступником голови Сумської обласної ради Т. Головко.
  О. Пирогов поінформував про результати роботи Відділення щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) та сприяння їх вирішенню у 2019 році. Так, упродовж звітного періоду фахівці Відділення сприяли вирішенню 21 КТС(К), з яких вирішено 20 КТС(К) на 9 підприємствах. Крім того, поінформував, що у лютому 2020 року знято з реєстрації КТС(К) в АТ "Сумське НВО", у зв'язку із припиненням трудових відносин, зокрема через звільнення з роботи більш як двох третин найманих працівників, які висували відповідні вимоги.