E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

І. Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області

Kir0511201802 листопада 2018 року начальник відділення НСПП в Кіровоградській області О. Крайносвіт взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери, які відбулися в приміщенні Кіровоградської обласної державної адміністрації.

В. Овчарук, головний спеціаліст відділення НСПП у Волинській області

Vol05112018101 листопада 2018 року, на запрошення голови Федерації професійних спілок області І. Дубинки-Філозоф, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) В. Демидюк взяв участь у нараді з нагоди 70-ої річниці з дня утворення Ради Федерації профспілок області, яка проводилась у Навчально-методичному центрі профспілок Волинської області.

 

А. Головчанська, головний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

29 жовтня 2018 року у приміщенні Донецької облдержадміністрації відбулось засідання Донецької обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під керівництвом голови Комісії – першого заступника голови Донецької ОДА Є. Вілінського, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак.

С.Кравцова, головний спеціаліст відділення НСПП в Херсонській області

30 жовтня 2018 року в приміщенні Херсонської облдержадміністрації відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області.

К. Бадьон, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Одеській області

Od01112018Не зважаючи на позитивну динаміку соціально-економічного розвитку Одеської області в цілому, ще залишаються проблемні питання в окремих секторах економіки та соціальної сфери.

Найбільш конфліктогенним чинником в області залишається наявність заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам як на активних, так і на неактивних підприємствах.

І. Гавара, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

Khm0111201830 жовтня 2018 року у приміщенні Хмельницької міської ради під головуванням заступника міського голови А. Бондаренка відбулось чергове засідання комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації "тіньової зайнятості" неофіційної зайнятості населення та "тіньової" заробітної плати (далі – Комісія).

 Засідання проходило за участю заступника міського голови В. Гончарука, начальника відділу праці Управління паці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради В. Усенка, представників місцевих органів виконавчої влади, організацій профспілок і роботодавців області, членів правоохоронних органів, фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств.

А. Головчанська, головний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

29 жовтня 2018 року у м. Краматорськ відбулася нарада у першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Є. Вілінського з розгляду питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах групи "Азовмашінвест Холдінг", на яку був запрошений начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак.

 

В. Петрунько, головний спеціаліст відділення НСПП в Тернопільській області

 

Одним із пріоритетних напрямів спільної роботи відділення НСПП в Тернопільській області (далі – Відділення) з Тернопільською міською радою є взаємний обмін інформацією про стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах, організаціях м. Тернопіль, причини виникнення чинників дестабілізації та шляхи їх оперативного усунення.

 

Н.Заікіна, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернівецькій області

 

29 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат в м. Чернівці, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Чернівецькій області (далі – Відділення) І. Шпак. Головуючий комісії – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів В. Середюк.

 

В. Овчарук, головний спеціаліст відділення НСПП у Волинській області

 

26 жовтня поточного року у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та діяльності робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у якій взяв заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко.