E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

11 вересня 2019 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району (Комісія), яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової.

 

06 вересня начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області (Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні Запорізької міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати (Комісія). Захід відбувся під головуванням начальника управління з питань праці Запорізької міської ради Ю. Швеця.

 

05 вересня 2019 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства Запорізької області (Комісія) під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації В. Скоблікова.

Відділення НСПП в Тернопільській області (Відділення) у тісній взаємодії з органами місцевої влади здійснює комплекс заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях області, стабілізацію стану соціально-трудових відносин у трудових колективах, а також на вирішення найбільш гострих питань у сфері соціально-економічного життя міста Тернополя.

03 вересня 2019 року в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання робочої групи Сумської обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання очолив І. Боршош, заступник голови Сумської ОДА, заступник голови обласної тимчасової комісії.

29 серпня 2019 року О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (Відділення), взяла участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Комісія).

MYK0209201902 вересня начальник відділення НСПП в Миколаївській області (Відділення) О. Євченко взяла участь у засіданні Миколаївської міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто питання своєчасності виплати заробітної плати та стану погашення заборгованості з неї на підприємствах міста за серпень 2019 року.

POL0209201929 серпня начальник відділення НСПП в Полтавській області (Відділення) О. Атаманюк взяла участь у розширеному засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати та дотримання державних соціальних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, установах та організаціях.

02 вересня 2019 року за ініціативою відділення НСПП у Вінницькій області (Відділення) відбулася робоча зустріч начальника Відділення Б. Мусієнка з Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в центральних областях В. Ольховим.

 

28 серпня 2019 року у приміщенні Донецької облдержадміністрації відбулось чергове засідання Донецької обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) під керівництвом голови Комісії – заступника голови Донецької ОДА В. Філашкіна, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (Відділення) А. Хімчак.