E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

С. Єськова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 

Khar1608201715 серпня 2017 року, у приміщенні відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) відбулася зустріч начальника Відділення С. Лайкова з виконуючим обов’язки начальника Головного управління Державної служби України з питань праці у Харківській області (далі – Головне управління Держпраці у Харківській області) О. Петренко.

 

У ході зустрічі підведено підсумки співпраці, яка активно розвивалася упродовж останніх років, а також обговорено шляхи подальшого співробітництва у напрямі забезпечення виконання на підприємствах Харківської області норм законодавства про працю, реалізації спільних заходів.

 

О. Євченко, начальник відділення НСПП в Миколаївській області

 

10 серпня 2017 року, в рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Миколаївській області (далі – Відділення) та Миколаївською обласною організацією Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будматеріалів (далі – Профспілка) на 2016-2018 роки, представники Відділення взяли участь у проведенні урочистих зборів до Дня будівельника. В урочистих зборах взяли участь заступник голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту В. Гайдаржи,заступник міського голови М. Мкртчян та інші представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профспілкового активу та громадськості.

 

Б. Старунчак, провідний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

 

Закарпатська обласна профспілкова організація працівників культури (далі – Профспілка) охоплює членством 99% від працівників підприємств, установ та організацій різних форм власності сфери культури Закарпаття. Рішенням відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) від 29 листопада 2016 року Профспілка визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу. Це значно допомагає у вирішенні проблем працівників шляхом ефективного соціального діалогу.

 

Г. Шинкаренко, заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області

 

Khm0208201731 липня 2017 року, у приміщенні ПАТ «Національна Суспільна Телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», відбулася прес-конференція, на якій обговорили укладання колективних договорів та створення при цьому представницьких органів при їх укладанні.

Захід організовано відділенням НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення), Хмельницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», управлінням Держпраці в Хмельницькій області, Федерацією профспілок Хмельницької області.

С.Огородник, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

Chernih0108201701 серпня 2017 року відбулась робоча зустріч в.о. начальника відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) М.Максименко з головою Федерації профспілкових організацій Чернігівської області І. Москаленком, під час якої обговорювались питання узгодження позицій та дій, направлених на дотримання законодавства про працю, сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ), запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на підприємствах області. Досягнуто домовленості про вжиття спільних заходів щодо врегулювання конфліктної ситуації, що виникла у комунальному закладі «Остерська міська лікарня» Остерської міської ради.

 

А. Головчанська, провідний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

 

   27 липня 2017 року у приміщенні Костянтинівської міської ради відбулось виїзне засідання колегії Донецької ОДА, обласної військово-цивільної адміністрації за участю голів районних державних адміністрацій, районних рад, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади (далі – Колегія). На засідання було запрошено начальника відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчака.

 

С. Гойсан, головний спеціаліст відділення НСПП в Івано-Франківській області

 

25 липня 2017 року у відділенні НСПП в Івано-Франківській області (далі – Відділення) проведено круглий стіл на тему: «Загострення ситуації в Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості». У круглому столі взяли участь: заступник начальника управління праці О. Гринів, начальник Відділення Р. Баб‘юк, голова Ради профспілок Івано-Франківської області І. Басюк; заступник голови Ради профспілок Івано-Франківської області з юридичної роботи У. Гураль.

 

Д. Культін, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

 

У липні 2017 року відділенням Національної служби посередництва і примирення в Рівненській області (далі – Відділення) проведений моніторинг стану соціально-трудових відносин у житлово-комунальних підприємствах (далі – ЖКП) м. Рівного, що здійснюють обслуговування багатоквартирних будинків.

 

В. Пазяк, головний спеціаліст відділення НСПП в Закарпатській області

 

26.07.2017 року відбулося засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу (далі – Комісія). У роботі Комісії взяв участь в.о. начальника відділення НСПП в Закарпатській області (далі – Відділення) В. Пазяк.

 

Г. Шинкаренко, заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області

 

Khm 2607201725 липня 2017 року під керівництвом голови Хмельницької ОДА О.Корнійчука відбулось розширене засідання колегії. Участь у засіданні взяла начальник відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Т.Бабич.

На порядок денний, зокрема, було винесено питання про хід виконання розпорядження Голови ОДА від 27.01.2017 №23/2017-р «Про виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в області».