E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

 

Б. Піроцький, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

 

CHE2203201921 березня 2019 рокувідбулась робоча нарада працівників відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) із спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (далі – Управління).

 

М. Кухарська, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

 

21 березня 2019 року укладено Меморандум про співпрацю та взаємодію між Київським обласним центром зайнятості (далі – Центр) та відділенням НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення).

 

С. Єськова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 

22 березня 2019 року начальник відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) С. Лайков взяв участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання комісії відбулось під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Ю. Шпараги. У засіданні взяли участь: керівники та представники галузевих департаментів та управлінь, контролюючих та правоохоронних органів, Об'єднання профспілок Харківської області, Об'єднання організації роботодавців Харківської області "Граніт".

 

С.Огородник, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

 

20 березня 2019 року відбулось засідання Деснянської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяв участь головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) С. Огородник.

 

І. Гавара, головний спеціаліст відділення НСПП у Хмельницькій області

 

Khm2203201920 березня 2019 року в. о. начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) С. Паюк та головний спеціаліст Відділення І. Гавара взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку Хмельницької області (далі – Рада) під головуванням Президента України П. Порошенка та за участю Першого віце-прем'єр-міністр України С. Кубіва.

 

О. Бульченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області

 

19 березня 2019 року в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості проведено семінар на тему: "Легальна зайнятість". Участь в семінарі взяли фахівці Черкаського міського та обласного центрів зайнятості, Управління Держпраці в Черкаській області та відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення).

 

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

 

20 березня 2019 року в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), в якому взяла участь головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) М. Пель.

А. Головчанська, головний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

Don2003201919 березня 2019 року у приміщенні Донецької ОДА відбулось чергове засідання Донецької обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під керівництвом голови Комісії –першого заступника голови Донецької ОДА Є. Вілінського, у якому взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак.

 

О. Погуляй, головний спеціаліст відділення НСПП в Полтавській області

 

POL19032019За ініціативи відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення) 18 березня 2019 року в приміщенні управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації (далі – УСЗН), під головуванням начальника УСЗН О. Носенко відбулась нарада, участь в якій взяли: начальник Відділення О. Атаманюк, головний спеціаліст Відділення О. Кротова, завідуюча інформаційно-консультаційним центром НСПП (далі – ІКЦ НСПП) по Полтавському району Н. Жученко та начальники відділів УСЗН.

 

Ю. Сімонишина, головний спеціаліст відділення НСПП у Вінницькій області

Vin1903201919 березня 2019 року, у рамках співпраці відділення НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент), у приміщенні Відділення було проведено чергове засідання круглого столу за участі фахівців Відділення та представників Департаменту.