E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

О.Бульченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Черкаській області

22 березня 2018 року в приміщенні Черкаської обласної організації професійної спілки працівників текстильної та легкої промисловості України (далі – Профспілка) відбулася нарада на тему: «Стан соціально-трудових відносин на підприємствах текстильної та легкої промисловості області» за участі начальника відділення НСПП в Черкаській області (далі – Відділення) С. Власенка, головного спеціаліста Відділення О. Бульченко, голови Профспілки М. Марченка та галузевого профактиву області.

М.Максименко, заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області

21 березня 2018 року заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) М.Максименко взяла участь у засіданні Деснянської районної у м. Чернігові комісії з питань погашеннязаборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія) під головуванням голови Деснянської районної у м. Чернігові ради В.Грецького.

С. Ткачук, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

21 березня 2018 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації С. Даркової (далі – Комісія).

 

О. Федченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області

 

Kir1503201814 березня 2018 року О. Крайносвіт, начальник відділення НСПП в Кіровоградській області, взяла участь у засіданні Кіровоградської обласної ради з питань безпечної життєдіяльності (далі – Рада).

Засідання проходило під головуванням С. Коваленка, заступника голови Кіровоградської ОДА, за участі: С. Подорожного, начальника управління Держпраці у Кіровоградській області, Р. Шаповалова, т. в. о. заступника начальника управління ДСНС України у Кіровоградській області із запобігання надзвичайним ситуаціям, Л. Шатної, заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, керівників інших структурних підрозділів Кіровоградської ОДА, територіальних органів міністерств і відомств, ЗМІ та ін.

 

В. Скаржинець, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

 

Riv1503201813 березня 2018 року в Національному університеті водного господарства та природокористування голова Рівненської ОДА О. Муляренко публічно представив звіт про свою роботу за 2017 рік.

На відкритому засіданні були присутні заступники голови ОДА, голова Федерації профспілок Рівненської області, голова Рівненського обласного об’єднання організацій роботодавців "Роботодавці Рівненщини", працівники відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення), представники громадських рад, некомерційних організацій та засобів масової інформації.

 

С. Чередник, провідний спеціаліст відділення НСПП в Полтавській області

 

2pol1503201714 березня 2018 року відбулося засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради (далі ‑ МКМР) з правової освіти населення. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації В. Головка від 02.03.2018 № 153 до складу МКМР було включено начальника відділення НСПП в Полтавській області (далі ‑ Відділення) О. Атаманюк.

Відкрив та провів засідання голова обласної МКМР, заступник голови Полтавської ОДА О. Пругло; присутніми були керівники департаментів, управлінь ОДА та представники вищих навчальних закладів м. Полтави (20 осіб).

 

 

О. Кротова, головний спеціаліст відділення НСПП в Полтавській області

 

 

Pol1503201813 березня 2018 року у Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області (далі – ГТУЮ) відбулося заняття постійно діючого семінару для працівників юридичних служб підприємств, установ, організацій, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування міста Полтави та Полтавського району, незмінними учасниками якого є начальник відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення) О. Атаманюк та головний спеціаліст Відділення О. Кротова.Семінар відвідало 30 юристів.

 

 

О. Базій, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 

Kha15032018214 березня 2018 року С. Лайков, начальник відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення), здійснив виїзд до міста Сєвєродонецька Луганської області та взяв участь у зустрічі керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з представниками профспілок області для обговорення проблемних питань із заборгованості по заробітній платі та плану розвитку Луганської області.

Відкрив робочу зустріч заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації С. Філь. Також перед учасниками зустрічі виступили: заступник начальника управління праці та зайнятості Департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА І. Шевченко, директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської ОДА С. Шелест, начальник управління Департаменту охорони здоров’я Луганської ОДА Г. Катасанова, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області П. Баранов, начальник Відділення С. Лайков, голова Федерації професійних спілок Луганської області В. Черниш, голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України С. Севрюк, голова Лисичанської територіальної профспілки працівників вугільної промисловості В. Іванішин, голова профспілкового комітету ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" Н. Лапигіна.

 

Т.Колеснікова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

 

Kha1503201813 березня 2018 року у Будинку рад відбулося розширене засідання колегії Харківської ОДА та представників прокуратури (далі – Колегія). Начальник відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення) С. Лайков, на запрошення заступника голови ОДА М. Черняка, взяв участь у роботі Колегії з питання "Про стан оплати праці, погашення боргів з виплати заробітної плати та діяльність органів державної влади, що забезпечують безпеку праці на підприємствах області".

К. Беребенець, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

З метою об’єднання зусиль, спрямованих на сприяння поліпшенню стану соціально-трудових відносин у колективах підприємств, установ, організацій в місті Києві та області, запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх своєчасному вирішенню 06 березня 2018 року між Головним управлінням Держпраці у Київській області, в особі начальника управління Р. Семчука, та відділенням НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення), в особі начальника Відділення Д. Коцупала, укладено угоду про співпрацю (далі – Угода).