E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Новини

О.Турчинська, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

Riv2205201717 травня 2017 рокувідбувся постійно діючий семінар для юрисконсультів територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, організацій та державних господарських об’єднань Рівненської області. У рамках взаємодії відділення НСПП в Рівненській області (далі – Відділення) з Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області головний спеціаліст Відділення О. Турчинська взяла участь у засіданні такого семінару, де прочитала лекцію на тему «Порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», в якій окреслила основні положення Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», механізми вирішення колективних трудових спорів та технології переговорного процесу, а також наголосила, що вступ у колективний трудовий спір – це цивілізований спосіб для вирішення розбіжностей між найманими працівниками та роботодавцем у правовому руслі.

Н. Карвацька, заступник начальника відділення НСПП в Львівській області

16 травня 2017 року відділення НСПП в Львівській області (далі – Відділення) взяло участь у засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

О. Клепач, головний спеціаліст відділення НСПП в Запорізькій області

17 травня 2017 року начальник відділення НСПП в Запорізькій області (далі – Відділення) С. Четвертак взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, яке відбулось під головуванням заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району С. Даркової.

С. Паюк, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

Khmel17052017Проблема заборгованості із виплати заробітної плати та шляхи її вирішення постійно знаходиться в центрі уваги органів виконавчої влади Хмельниччини.

Так, 17 травня 2017 року, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В. Кальніченка та за участю керівників структурних підрозділів Хмельницької облдержадміністрації проведено спільне засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (далі – Комісія). У роботі Комісії взяла участь заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) Г. Шинкаренко.

О.Турчинська, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

Riwne18052017У рамках взаємодії із Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області (далі – Управління юстиції) 12 травня 2017 року відбулась робоча зустріч у відділенні НСПП в Рівненській області (далі – Відділення).

У ході зустрічі, зокрема, була проведена перевірка стану правової роботи у Відділенні. За наслідками, на основі вивчення наданих матеріалів, було встановлено, що правова робота організована на належному рівні та здійснюється з дотриманням норм чинного законодавства.

О. Столяренко, головний спеціаліст відділення НСПП у Вінницькій області

Vinn17052017З метою поглиблення взаємодії між відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 13 травня 2017 року у приміщенні Відділення було проведено круглий стіл.

У роботі круглого столу взяли участь начальник управління праці та сімейної політики Департаменту Ю. Яремчук, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та сімейної політики Департаменту І. Курдеша, головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та сімейної політики Департаменту С. Москалюк, а також працівники Відділення.

О. Столяренко, головний спеціаліст відділення НСПП у Вінницькій області

З метою поглиблення взаємодії між відділенням НСПП у Вінницькій області (далі – Відділення) та Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА (далі – Департамент) 13 травня 2017 року у приміщенні Відділення було проведено круглий стіл.

Н. Солодка, заступник начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення

15 травня 2017 року начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі ‑ Відділення) Д. Коцупал взяв участь у розширеній нараді з оперативних питань у голови Київської обласної державної адміністрації (далі – Київська ОДА) за участю територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

А. Головчанська, провідний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

На виконання плану роботи НСПП щодо підготовки Прогнозу стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) та виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) у другому півріччі 2017 року, начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак 16 травня 2017 року провів робочу зустріч з в.о. директора Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації О. Соловей.

С. Кравцова, головний спеціаліст відділення НСПП в Херсонській області

12 травня 2017 року за ініціативи начальника відділення НСПП в Херсонській області (далі – Відділення) В. Бойко відбулася нарада за участю працівників Відділення та управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку обласної державної адміністрації (далі – Управління) з розгляду ситуації, що склалася на ДП «Скадовський морський торговельний порт» (далі – Підприємство).