E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

15 липня 2019 року                               м. Київ                                             № 231-р

 

 

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками відділу водіїв товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області

 

 

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», пункту 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 29.03.2018 № 18,

 

         1.Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками відділу водіїв товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області та адміністрацією товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області з 11.07.2019 і присвоїти йому реєстраційний номер 072-19/03-В.

 

     Підстава:подання відділення Національної служби посередництваі примирення уВолинській області від 15.07.201901-03/01-112.

 

          2.Зареєструвати наступні вимоги найманих працівників:

   «1.Відповідно до статті 115 КЗпП України працівникам відділу водіїв здійснювати виплату заробітної плати два рази на місяць.

  2.Відповідно до ст. 53 КЗпП України напередодні святкових днів, тривалість роботи працівників відділу водіїв скорочувати на одну годину.

        3.У разі роботи у вихідний день працівників відділу водіїв компенсацію проводити за згодою сторін, наданням іншого робочого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі згідно ст. 72 КЗпП України».

        3.Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

        

   4.Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із змінами.

 

      5.Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівниківвідділу водіїв товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області, адміністрації товариства з обмеженою відповідальністю «Інвест Прайд» міста Луцька Волинської області, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

 

 

В.о. Голови                                                                 С. Гербеда