E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Про реєстрацію колективного трудового спору між найманими
працівниками відкритого акціонерного товариства “Київметалопром”
селища Калинівка Васильківського району Київської області та
директором відкритого акціонерного товариства “Київметалопром”
селища Калинівка Васильківського району Київської області
Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”, Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 року № 47,
1. Зареєструвати колективний трудовий спір між найманими працівниками відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області та директором відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області з 02.04.2009 року і присвоїти йому реєстраційний номер 034-09/10-В.
2. Зареєструвати першу та четверту вимоги найманих працівників:
“1) припинити порушення п. 3.12. колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ВАТ “Київметалопром”. Приймати всі рішення про зміни в організації виробництва, праці, ліквідації, реорганізації, перепрофілювання підприємства, скорочення чисельності або штату працівників лише після попереднього проведення переговорів з профкомом не пізніше як за 2 місяця до початку здійснення цих заходів;
4) привести систему оплати праці на підприємстві у відповідність до вимог діючого законодавства та генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями на 2008-2009 роки”.
3. Відмовити в реєстрації другої та третьої вимог найманих працівників:
“2) скасувати наказ в.о. директора ВАТ “Київметалопром” № 12 від 08.01.2009 року;
3) відновити виробництво та забезпечити роботою працівників ВАТ “Київметалопром”, для чого звернутися за залученням інвестицій до основних акціонерів ВАТ “Київметалопром”, оскільки зазначені вимоги не є предметом даного колективного трудового спору і повинні вирішуватися в установленому чинним законодавством України порядку.
4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Київській області у межах повноважень, визначених Законом України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із наступними змінами та доповненнями:
- надати необхідні роз’яснення найманим працівникам відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області;
- забезпечити сприяння вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області та директором відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області.
5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області, директору відкритого акціонерного товариства “Київметалопром” селища Калинівка Васильківського району Київської області, Калинівському селищному голові Васильківського району Київської області, Васильківській районній державній адміністрації Київської області, Київській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Київській області.
Голова О.Окіс