E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

У рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Полтавській області (Відділення) та Полтавською обласною радою профспілок (Облпрофрада) 18 березня, за ініціативи Відділення, відбулось засідання круглого столу на тему: "Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів".

У заході взяли участь голова Облпрофради В. Пухай, голови Полтавської обласної організації профспілки працівників державних установ України І. Богуш та Полтавської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України П. Латиш, начальник Відділення О. Атаманюк та провідний спеціаліст Відділення А. Волошко.

Під час засідання О. Атаманюк поінформувала про результати роботи Відділення за січень-лютий 2020 року, ознайомила з формами взаємодії Відділення з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілками під час здійснення заходів щодо запобігання виникненню та сприяння вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) на підприємствах, в установах і організаціях області.

Начальник Відділення звернула увагу на причини виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин (СТВ) та наголосила на необхідності їх врегулювання відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)". Зазначила, що стабілізація стану СТВ у трудових колективах області та забезпечення здійснення соціального діалогу на локальному рівні неможливі без активної співпраці з роботодавцями та їх представниками.

Під час заходу обговорено стан (СТВ) у державних установах області та на підприємствах житлово-комунального господарства (ЖКГ), де інтереси найманих працівників представляють галузеві профспілки. Крім того, розглянуто об'єктивні та суб'єктивні фактори, що впливають на розвиток СТВ, обговорені, зокрема, питання реорганізації державних установ, тарифікації підприємств ЖКГ, додержання законодавства про працю, укладення та виконання колективних договорів на галузевих підприємствах.

Насамкінець засідання досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці з Облпрофрадою та галузевими профспілками, спрямованої на збереження соціальної стабільності та попередження виникнення конфліктних ситуацій і спорів у трудових колективах Полтавської області.