E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

17 березня відбулась робоча зустріч начальника відділення НСПП в Черкаській області (Відділення) С. Власенка та головного спеціаліста Відділення О. Петренка з головою Черкаської об'єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Л. Гладун та головою первинної профспілкової організації філії "Черкаська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Черкаський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Л. Горошанською.

 С.Власенко поінформував, що наразі на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) перебуває 9 конфліктних ситуацій у колективах філій ДП "Черкаський облавтодор", які виникли через наявність заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам, сума якої склала понад 4,3 млн грн. Деякі конфліктні ситуації перебувають на обліку з липня 2019 року. Проте, незважаючи на залучення до їх вирішення керівництва Черкаської облдержадміністрації, Федерації профспілок області та інших зацікавлених сторін, розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин залишаються неврегульованими.

 Л. Гладун повідомила, що підприємство перебуває у складному стані вже не один рік. Проведена у 2019 році реорганізація не вирішила питання покращення його фінансово-економічного стану. Крім боргів із виплати заробітної плати працівникам, підприємство має великі фінансові зобов'язання перед постачальниками матеріалів, Пенсійним фондом України та іншими недержавними фондами. На всі банківські рахунки підприємства та його філій накладено арешт. Через наявність заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві спостерігається значна плинність кадрів та погіршення стану соціально-трудових відносин. Нове керівництво підприємства проводить значну роботу по відновленню його платоспроможності. Комісією по трудових спорах (Комісія), створеною у лютому поточного року, прийнято рішення про виплату заборгованості із заробітної плати працівникам, оформлено та подано всі необхідні документи до виконавчої служби.

Л. Горошанська поінформувала, що на виконання рішення Комісії розпочато виплату заборгованості із заробітної плати найманим працівникам, проте зазначила, що без реформування галузі шляхового господарства підприємству важко буде вийти із кризового стану, що впливатиме на подальший розвиток соціально-трудових відносин (СТВ).

За результатами зустрічі прийнято рішення щодо здійснення оперативного інформування про стан погашення заборгованості із заробітної плати та стан СТВ на підприємстві.