E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

   Відділення НСПП в Одеській області (Відділення) в межах своїх повноважень здійснює заходи, спрямовані на запобігання виникненню колективного трудового спору (КТС(К)) в Одеському національному медичному університеті. 

   Соціальна напруженість у трудовому колективі виникла у зв'язку із конфліктом між Міністерством охорони здоров'я України та керівництвом університету. Так, Міністерство охорони здоров'я України відмовилось від підписання кошторису Одеського національного медичного університету на 2019 рік, у зв'язку з чим учбовий заклад опинився у скрутному фінансовому стані.

   7 листопада головні спеціалісти Відділення О. Драннікова та Г. Козак взяли участь у конференції працівників Одеського національного медичного університету.

   Учасники конференції ухвалили рішення щодо створення комітету з підготовки страйку працівників університету. Комітет очолила завідувачка кафедри анатомії людини О. Холодкова, яка повідомила, що найближчим часом комітет розгляне питання доцільності проведення страйку, підготує вимоги страйкуючих та визначить дату початку страйку.

   На конференції прийнято рішення звернутись до Президента України та представників влади з проханням зобов'язати Міністерство охорони здоров'я України відновити фінансування закладу задля виплати заборгованості по заробітній платі та стипендіях.

   Фахівцями Відділення проведено переговори з заступником голови профспілкової організації даного учбового закладу Н. Гаріною та О. Холодковою, під час яких надано відповідні роз'яснення та рекомендації щодо дотримання норм Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфлікт)". Наголошено, що страйк застосовується як крайній засіб вирішення колективного трудового спору (конфлікту).