E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Квiтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Актуальні питання

 

Т. Колеснікова, головний спеціаліст відділення НСПП в Харківській області

hark2412201719 квітня 2017 року відбулась чергова тематична година Консультаційно-інформаційної Платформи з питань праці, зайнятості та охорони праці для членів профспілок Харківщини – спільного проекту Об’єднання профспілок Харківської області, відділення НСПП в Харківській області (далі – Відділення), Головного управління Держпраці у Харківській області, Харківського обласного центру зайнятості і Харківського соціально-економічного інституту. В рамках проекту на базі Харківського соціально-економічного інституту було проведено дискусію до Дня охорони праці на тему «Атестація робочих місць за умовами праці і її вплив на соціальний захист робітників, які працюють у важких та шкідливих умовах праці».

 

В.Гондза, заступник начальника відділення НСПП в Дніпропетровській області

18 квітня 2017 року до відділення НСПП в Дніпропетровській області (далі – Відділення) звернулись представники профспілкового комітету первинної профспілкової організації «Металургів» (далі – ППО «Металургів») з проханням надати пояснення з питань розробки, укладення та підписання колективного договору у публічному акціонерному товаристві «Дніпровський металургійний комбінат» міста Кам’янське Дніпропетровської області (далі – ПАТ «Дніпровський меткомбінат»).

 

К. Бадьон, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Одеській області

Odesa20042017У межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», Положенням про Національну службу посередництва і примирення, відділення НСПП в Одеській області (далі – Відділення) здійснює заходи, спрямовані на недопущення подальшого ускладнення стану соціально-трудових відносин (далі – СТВ) на ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» (далі – Підприємство).

Так, Відділенням проаналізована інформація, отримана через засоби масової інформації, а також під час узгоджувальної зустрічі 19 квітня 2017 року з головою профспілки Підприємства С. Бризгаловим.

 

К. Бадьон, завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в Одеській області

odesa240420170У рамках Угоди про співпрацю між Федерацією профспілок Одеської області та відділенням НСПП в Одеській області (далі – Відділення), начальник Відділення О. Шрамков взяв участь у роботі Пленуму Одеського обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (далі – Пленум), який відбувся 19 квітня 2017 року.

Зі звітною доповіддю виступила Голова обкому профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (далі – Обком Профспілки) Л. Сурілова.

 

С.Замицький, начальник відділення НСПП в Полтавській області

Відділення НСПП в Полтавській області (далі – Відділення), на виконання нормативних актів НСПП послідовно взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, повідомляє їх та громадськість про призначення, сферу повноважень та діяльність НСПП.