E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

KHM11112019О. Вітровий, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

За сприяння фахівців відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення) розпочала роботу примирна комісія по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) між найманими працівниками управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації та Ізяславською райдержадміністрацією, зареєстрованого розпорядженням НСПП від 04.11.2019, з вимогами найманих працівників:

– "Зберегти існуючі соціально-економічні умови праці для працівників управління СЗН Ізяславської РДА";

– "Припинити необґрунтоване скорочення граничної чисельності УСЗН Ізяславської РДА".

8 листопада в приміщені Федерації профспілок Хмельницької області відбулось перше засідання примирної комісії. До участі у роботі комісії, окрім сторін спору, залучено представників Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, Ізяславської РДА та Федерації профспілок області.

Розпочинаючи роботу примирної комісії, начальник Відділення Т. Бабич ознайомила присутніх з розпорядженням НСПП про реєстрацію спору, регламентом роботи примирної комісії, правами та обов'язками членів комісії та наголосила на ролі посередників НСПП в ході сприяння вирішенню КТС(К). Відповідно до отриманих роз'яснень, членами примирної комісії обрано голову і секретаря комісії та погоджено регламент її роботи.

Під час обговорення з'ясовано обставини справи, заслухано пояснення сторін КТС(К), пропозиції посередників НСПП та інших присутніх. Проаналізувавши надані матеріали, членами примирної комісії вирішено продовжити роботу комісії для вироблення узгодженого рішення. Наступне засідання заплановано на 27 листопада 2019 року.