E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

М. Адам, головний спеціаліст відділення НСПП в Львівській області

31 жовтня 2019 року в залі примирних процедур відділення НСПП в Львівській області (Відділення) проведено засідання примирної комісії з розгляду та вирішення семи колективних трудових спорів (конфліктів) (КТС(К)) між найманими працівниками структурних підрозділів та адміністрацією ПАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" міста Дрогобича Львівської області за координацією заступника начальника Відділення Н. Карвацької.

Вимоги найманих працівників структурних підрозділів ПАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" стосуються виплати заборгованої заробітної плати та проведення виплати заробітної плати згідно ст. 115 КЗпП України, забезпечення ефективної виробничої діяльності підприємства, відповідного об'єму робіт з метою забезпечення продуктивної зайнятості працівників згідно ст. 141 КЗпП України, р. 2 Колективного договору.

У засіданні примирної комісії взяли участь: члени примирної комісії від сторони адміністрації ПАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" – в.о. директора В. Яворський, юрист Н. Петрик, від сторони найманих працівників –голова профкому ПАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" Л. Соляник, члени профкому І. Сиплива, І. Котик; представники Дрогобицької міської ради та Дрогобицької міської організації роботодавців.

У ході роботи примирної комісії заступником начальника Відділення, головою примирною комісії з метою зближення позицій сторін та винесення рішення по суті спорів ініціювались пропозиції щодо шляхів вирішення вимог найманих працівників та надавались роз'яснення положень чинного законодавства.

Після заслуховування аргументів та доводів сторін КТС(К), розглянувши матеріали спорів та дослідивши усі обставини справи, примирною комісією прийнято погоджені рішення по усіх вимогах найманих працівників. Зокрема, сторонами колективних трудових спорів констатовано, що заробітна плата за березень-квітень 2019 року виплачена в повному обсязі, а за травень-червень 2019 року – частково. Адміністрацією ПАТ "Дрогобицький машинобудівний завод" взято на себе зобов'язання щодо погашення залишку заборгованої заробітної плати за травень-червень п. р. до 15.12.2019.

Прийнято погоджене рішення роботодавця забезпечити ефективну та безперебійну виробничу діяльність підприємства, відповідний об'єм робіт з метою забезпечення продуктивної зайнятості працівників. Також прийнято рішення щодо звернення до відповідних органів про сприяння у вирішенні проблемних питань на місцевому та державному рівнях.

У зв'язку з прийняттям рішення примирної комісії щодо вирішення КТС(К) по усім вимогам найманих працівників, примирна комісія припинила свою роботу.

Відділення у взаємодії зі сторонами спорів буде здійснювати контроль за станом виконання рішення примирної комісії з метою врегулювання даних КТС(К).