E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Форесь, головний спеціаліст відділення НСПП в Хмельницькій області

KHM2810201925 жовтня 2019 року у приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області відбулось друге засідання примирної комісії з вирішення колективного трудового спору (конфлікту) (КТС(К)) у виробничому підрозділі локомотивне депо Шепетівка Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" Акціонерного товариства "Укрзалізниця" (м. Шепетівка Хмельницької області). Зі сторони роботодавця у засіданні взяли участь начальник депо М. Лукашук та юрисконсульт К. Никитюк, зі сторони найманих працівників – члени ініціативної групи: М. Максимчук, Ю. Томашкевич, В. Гуменюк, А. Городельський та А. Воробйов. Переговори між сторонами КТС(К) проведено за сприяння незалежних посередників НСПП В. Любовецького та М. Хоменко. На засідання були присутні фахівці відділення НСПП в Хмельницькій області (Відділення), представники Хмельницької облдержадміністрації, Шепетівської міської ради і райдержадміністрації та завідувач Шепетівського інформаційно-консультативного центру НСПП І. Дячук.

На порядку денному розглянуто матеріали КТС(К) між найманими працівниками та роботодавцем зазначеного підприємства, який виник через рішення роботодавця скоротити чисельність працюючих на 70 штатних одиниць. Наймані працівники вимагають від роботодавця збереження робочих місць та скасування виданих ним наказів про скорочення. Натомість, роботодавцем зазначено, що прийняте рішення зумовлено позицією правління АТ "Укрзалізниця" щодо реорганізації усієї залізничної системи. Роботодавець готовий йти на певні поступки, проте, це потребує погодження з правлінням АТ "Укрзалізниця".

Розглянувши матеріали КТС(К), заслухавши пояснення сторін та вивчивши надані ними документи, з урахуванням позиції роботодавця та думки незалежних посередників НСПП, примирна комісія дійшла спільного висновку продовжити свою роботу для прийняття узгодженого рішення, оскільки компромісу між сторонами спору досягнуто не було.

Начальник Відділення Т. Бабич зазначила, що для врегулювання розбіжностей між сторонами спору важливі зважені узгоджені дії, спрямовані на досягнення домовленостей між ними, повага сторін одна до одної та взаємні поступки.

       По завершенню засідання примирної комісії сторони КТС(К) досягли домовленості щодо здійснення спільних заходів, спрямованих на вирішення КТС(К).