E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01024, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

О. Турчинська, головний спеціаліст відділення НСПП в Рівненській області

З вересня 2019 року відділення НСПП в Рівненській області (Відділення) сприяє вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками ФОП Гладчук Лариси Миколаївни міста Рівного та ФОП Гладчук Ларисою Миколаївною міста Рівного.

Наймані працівники висунули до роботодавця вимогу щодо компенсації витрат на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту придбаних за власні кошти відповідно до ст. 164 КЗпП України, яка стосується їх прав щодо належних умов праці.

Після реєстрації спору сторонами досягнуто домовленості щодо утворення примирної комісії з розгляду вимоги найманих працівників та ухвалення рішення, яке б дозволило стабілізувати взаємовідносини в трудовому колективі. Під час роботи примирної комісії стороною роботодавця підтверджено, що доводи найманих працівників по забезпеченню належних умов праці відповідно до законодавства є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню. Тому ФОП Гладчук Л.М. було здійснено комплекс заходів для забезпечення виконання вимоги найманих працівників.

25 жовтня 2019 року під час проведення засідання примирної комісії вирішено, що враховуючи фактичне виконання ФОП Гладчук Л.М. вимоги найманих працівників, така підлягає зняттю з реєстрації.

Особа, уповноважена представляти інтереси найманих працівників, зазначила, що вирішенню розбіжностей сприяла спільна робота по знаходженню компромісу, що дало змогу отримати позитивний результат на користь найманих працівників.

Одночасно члени примирної комісії виразили вдячність Відділенню за послідовну діяльність по забезпеченню конструктивного діалогу між сторонами колективного трудового спору (конфлікту).