E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

В. Овчарук, головний спеціаліст відділення НСПП у Волинській області

 

29 листопада п. р. у Луцькій міській раді відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, детінізації заробітної плати та робочої групи з питань моніторингу заробітної плати найманих працівників суб’єктів господарювання, які діють на території міста (далі – Комісія), участь у яких взяв в. о. начальника відділення НСПП у Волинській області (далі – Відділення) Ю. Сиротенко.

Комісія відбулась під головуванням начальника управління з питань праці Луцької міської ради (далі – начальник управління) Н. Ігнатчука. На засідання були запрошені керівники 6 економічно активних підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

На Комісії розглядались питання стану своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах міста та рівень оплати праці найманих працівників.

Розпочинаючи Комісію Н. Ігнатчук поінформував, що станом на 01.11.2018 сума заборгованості із виплати заробітної плати на 6 економічно активних підприємствах міста становила 7,9 млн. грн. У порівнянні з початком року на економічно активних підприємствах сума невиплаченої вчасно заробітної плати зросла майже на 62%.

Крім того, начальник управління зазначив, що на 01.11.2018 порушили строки виплати заробітної плати у ПАТ "Електротермометрія"; філії "Луцька дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Волинський облавтодор"; ДКП "Луцьктепло"; державному професійно-технічному навчальному закладі "Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури"; військовій частині № 9971 та у Волинському обласному центру з гідрометеорології.

З метою встановлення причин існування заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах міста й з’ясування усіх можливих шляхів виходу з ситуації на засіданні було заслухано керівників підприємств-боржників.

Ю. Сиротенко поінформував присутніх, що Відділенням взято на облік стан соціально-трудових відносин (далі – СТВ) у державному професійно-технічному навчальному закладі "Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури"; військовій частині № 9971 та Волинському обласному центрі з гідрометеорології, на яких здійснюється комплекс заходів з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – КТС(К), роботодавцям направлено запити про причини ускладнення стану СТВ та можливі шляхи їх усунення. Крім того, працівниками Відділення були проведенні узгоджувальні зустрічі із сторонами СТВ вищевказаних підприємств.

Того ж дня у Відділенні відбулась нарада, на якій проаналізовано інформацію, заслухану на Комісії, з метою попередження у майбутньому випадків дестабілізації стану СТВ та здійснення заходів щодо запобігання виникненню КТС(К).