E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

 

С. Зайцева, головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення НСПП в місті Києві та Київській області

 

 

Kyiv0312201828 листопада 2018 року заступник начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Н. Солодка взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Засідання відбувалося під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації І. Мещана, який поінформував членів Комісії про стан погашення заборгованої із виплати заробітної плати на підприємствах Київської області та роботу, яка проводиться з цього питання.

На Комісії було заслухано представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Київщини, а саме Києво-Святошинської та Бородянської райдержадміністрацій та Броварського і Фастівського міськвиконкомів щодо заходів, які вживаються для погашення боргів з оплати праці та перспектив їх погашення.

Також, на засіданні Комісії було заслухано інформацію представника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області щодо примусового стягнення заборгованості із виплати заробітної плати органами Державної виконавчої служби за рішенням судів.

За підсумками роботи Комісії прийняті рішення, спрямовані на погашення існуючої заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення виникнення нової заборгованості, а також щодо посилення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних і контролюючих органів з даного питання.

По завершенню Комісії у приміщенні Відділення відбулася нарада, на якій було обговорено нагальні проблемні питання підприємств, установ та організацій Київської області. асідання Ради регіонального розвитку, у Відділенні відбулася робоча нарада, у ході якої працівникам Відділення доручено продовжити здійснення моніторингу стану СТВ на підприємствах області, з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та упередження негативного розвитку подій.