E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

І. Ситник, головний спеціаліст відділення НСПП в Кіровоградській області

Kir0810201805 жовтня 2018 року начальник відділення НСПП в Кіровоградській області (далі – Відділення) О. Крайносвіт взяла участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради (далі – Рада).

На порядку денному члени Ради обговорили питання:

– про взаємодію Відділення з організаціями профспілок, організаціями роботодавців, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у питаннях запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та сприяння їх вирішенню;

– про стан навколишнього середовища Кіровоградської області;

– про розвиток соціального діалогу в умовах децентралізації;

– про заходи, що вживаються в області щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників.

О. Крайносвіт поінформувала членів Ради по першому та третьому питаннях. Зазначила, що взаємодія Відділення з Кіровоградською обласною державною адміністрацією, Кіровоградською обласною радою, Федерацією профспілок Кіровоградської області та обласними організаціями галузевих профспілок, обласною організацію роботодавців Кіровоградської області та Об’єднанням організацій роботодавців в Кіровоградській області "Співробітництво", структурними підрозділами Кіровоградської обласної державної адміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади, районними державними адміністраціями та районними радами, іншими органами місцевого самоврядування є запорукою забезпечення стабільних соціально-трудових відносин, соціальної злагоди у суспільстві та сприяє гармонізації відносин у сфері праці, навела приклади такої взаємодії.

Звернула увагу присутніх на виконання Закону України "Про соціальний діалог в Україні" у частині підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців.

Співголова обласної тристоронньої соціально-економічної ради, голова Федерації профспілок Кіровоградської області М. Баланенко відзначив роль Відділення у сприянні поліпшенню соціально-трудових відносин, запобіганні виникненню та врегулюванні колективних трудових спорів (конфліктів) на території Кіровоградської області.

Голова правління Кіровоградської обласної об’єднаної організації роботодавців П. Штутман відмітив взаємодію організацій роботодавців з Відділенням та наголосив на недопущенні дестабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області.

За підсумками обговорення Радою були прийняті рішення по усіх питаннях, які були розглянуті на засіданні.

Результати засідання Ради були обговорені у Відділенні та визначено подальші форми та особливості взаємодії з суб’єктами соціального діалогу.