E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

С. Демченко, головний спеціаліст відділення НСПП в Донецькій області

9 листопада 2017 року під головуванням заступника міського голови В. Шаульської відбулося засідання Слов'янської міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності (далі – Комісія). У засіданні Комісії взяв участь начальник відділення НСПП в Донецькій області (далі – Відділення) А. Хімчак.

На засідання Комісії були запрошені керівники 3 підприємств: ДП "СКРЦ "Слов'янський курорт" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", КП Слов'янської міської ради "Словміськводоканал", РУ експлуатації каналу КП "Компанія "Вода Донбасу", які мали найбільш велику заборгованість із заробітної плати у сумі 11,5 млн. грн.

Головну увагу присутніх привернула інформація в. о. генерального директора ДП "СКРЦ "Слов'янський курорт" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" О. Кравченка. Він доповів, що на початок року курорт мав значну заборгованість із заробітної плати, у тому числі і за попередні роки. Фахівцями Слов'янського курорту розроблена стратегія виходу із кризи, яка виникла з об'єктивних причин. Завдяки надходженню коштів для запровадження різних форм реабілітації хворих вдалось погасити заборгованість із виплати заробітної плати за всі попередні роки та за перший квартал 2017 року. На даний час іде підготовка до впровадження ще нових напрямів проведення реабілітації.

Керівники КП Слов'янської міської ради "Словміськводоканал", РУ експлуатації каналу КП "Компанія "Вода Донбасу" надали інформацію про проблемні питання, що спричинили виникнення заборгованості із заробітної плати та шляхи погашення цієї заборгованості.

За підсумками засідання було прийнято проект рішення з дорученнями та рекомендаціями щодо врегулювання ситуації на підприємствах-боржниках та необхідності складання графіків погашення заборгованості.

По закінченню заходу у Відділенні проведено робочу нараду, на якій фахівців Відділення ознайомлено з матеріалами засідання та обговорено ситуацію, що склалась на підприємствах міста у зв'язку із заборгованістю із виплати заробітної плати перед найманими працівниками.