E-MAIL РОЗСИЛКАJoomla Extensions powered by Joobi

КАЛЕНДАР НОВИН

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

     Нова модель вирішення трудових спорів в Україні      Контакти НСПП: вул. Басейна, 1/2 А, м. Київ, 01004, тел. (044) 235 45 01, 235 44 43, e-mail www.nspp@nspp.gov.ua

Б.Піроцький, головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області

09 жовтня 2017 року відбулось засідання Новозаводської районної у місті Чернігові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, інших соціальних виплат та контролю за ефективним використанням бюджетних коштів (далі – Комісія), в якому взяв участь головний спеціаліст відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення) Б. Піроцький.

Розпочала засідання голова Комісії, голова Новозаводської районної у місті Чернігові ради Т. Кузнецова-Молодчая, яка наголосила, що незважаючи на вжиті заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району, ситуація з даного питання залишається нестабільною.

Начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення райради Є. Федоринич поінформував присутніх про стан погашення заборгованості із заробітної плати у ПАТ "Облтеплокомуненерго", ПАТ "Будівельна компанія "Домобудівник", ПАТ "Чернігівбуд".

Відмічено, що найбільша частина боргу припадає на підприємства-банкрути та ті, що призупинили діяльність. Зазначено, що з даними підприємствами-боржниками втрачено зв'язок і, як наслідок, відсутні важелі впливу щодо подальшого погашення заборгованості.

Члени Комісії заслухали керівників: ТОВ "ОЗЗІ", ТОВ "Фармєдіс", ТОВ "Малак Т", ПП "Сандра С" щодо питань виплати заробітної плати найманим працівникам нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати та вжиття заходів для підвищення темпів зростання середньої заробітної плати.

Головний спеціаліст Відділення Б. Піроцький поінформував присутніх про чинники дестабілізації стану СТВ на суб’єктах господарювання району, що перебувають в системі ЗКТС(К).

Наприкінці засідання розглянуті пропозиції начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення районної у місті Чернігові ради щодо запрошення на чергове засідання Комісії керівників підприємств-боржників району, які не виконують графіків погашення заборгованості.

Інформація про стан заборгованості із виплати заробітної плати у трудових колективах району, що розглядалась на Комісії, доведена до працівників Відділення з метою її врахування під час моніторингу стану СТВ.